INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gorazd Srbljak vs. Jonas Trinker - Vzájomné zápasy
02.11.22 | 1. kolo | Jonas Trinker | Gorazd Srbljak | 7-62, 6-4 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
21.04.18 | 1. kolo kval. | Gorazd Srbljak | Jonas Trinker | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Turkey F16 | antuka |
Gorazd Srbljak form & Jonas Trinker form
Gorazd Srbljak - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Stijn Slump | 7-68, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Fernando Cavallo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrei Dumitrescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Vasil Yehorov | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. David Mizrahi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 4-6, 0-2, - Gorazd Srbljak - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Vujic | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Florent Bax | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Nikola Jovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Gagliardo | 7-5, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Znuderl | 6-75, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. David Prasievi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Milan Drinic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Jovic | 6-75, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 7-612, 8-10 | detail zápasu |
Jonas Trinker - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | detail zápasu |