ZÁPAS
20.09.19 | štvrťfinále | Gonzalo Villanueva | Facundo Diaz Acosta | 7-5, 6-1 | M15 Buenos | antuka |
ŠTATISTIKY
Gonzalo Villanueva | Facundo Diaz Acosta | |
1. podanie % | 32/54 (59%) | 41/69 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/32 (69%) | 18/41 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/22 (55%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 38/69 (55%) | 20/54 (37%) |
Vyhrané body celkom | 72/123 (59%) | 51/123 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Gonzalo Villanueva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0 | ||
Gonzalo Villanueva | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0 | ||
Gonzalo Villanueva | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gonzalo Villanueva vs. Facundo Diaz Acosta - Vzájomné zápasy
15.11.22 | 1. kolo | Facundo Diaz Acosta | Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Sao Leopoldo | antuka |
07.01.22 | štvrťfinále | Facundo Diaz Acosta | Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
30.11.21 | 1. kolo | Facundo Diaz Acosta | Gonzalo Villanueva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
26.02.20 | 1. kolo | Facundo Diaz Acosta | Gonzalo Villanueva | 6-2, 7-5 | detail zápasu | M25 Cordoba | antuka |
20.09.19 | štvrťfinále | Gonzalo Villanueva | Facundo Diaz Acosta | 7-5, 6-1 | detail zápasu | M15 Buenos | antuka |
Gonzalo Villanueva form & Facundo Diaz Acosta form
Gonzalo Villanueva - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Alex Rybakov | 6-1, 4-6, Alex Rybakov - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-2, Marcelo Zormann - skreč | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vito Antonio Darderi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
16.12.23 finále | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.12.23 semifinále | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 štvrťfinále | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 7-68 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Fernando Cavallo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Nicolas Kicker | 3-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Facundo Diaz Acosta - posledné zápasy
Santiago - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 6-74, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 5-7, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
18.02.24 finále | vs. Nicolas Jarry | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Federico Coria | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Dusan Lajovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
09.02.24 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Sebastian Baez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 6-4, 3-6, 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jordan Thompson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Thiago Seyboth Wild | 2-6, 7-66, 7-63 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 4-3, Thiago Moura Monteiro - skreč | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 1-3, - Facundo Diaz Acosta - skreč | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 1-6, 7-65 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Federico Coria | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Francisco Comesana | 7-65, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Federico Delbonis | 6-3, 6-4 | detail zápasu |