ZÁPAS
19.09.20 | semifinále | Holger Rune | Gonzalo Lama | 6-2, 3-6, 6-1 | M25 Klosters | antuka |
ŠTATISTIKY
Holger Rune | Gonzalo Lama | |
1. podanie % | 48/71 (68%) | 57/85 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 36/48 (75%) | 31/57 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/23 (61%) | 17/28 (61%) |
Vyhrané break-bally | 4/12 (33%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 37/85 (44%) | 21/71 (30%) |
Vyhrané body celkom | 87/156 (56%) | 69/156 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá | 3 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Holger Rune | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Holger Rune | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Holger Rune | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Holger Rune | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Holger Rune | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Holger Rune | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Holger Rune | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Holger Rune | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Holger Rune | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Holger Rune | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Holger Rune | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Holger Rune | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Holger Rune vs. Gonzalo Lama - Vzájomné zápasy
19.09.20 | semifinále | Holger Rune | Gonzalo Lama | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | M25 Klosters | antuka |
Holger Rune form & Gonzalo Lama form
Holger Rune - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
24.03.24 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.03.24 štvrťfinále | vs. Daniil Medvedev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 4. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 2-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 3. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
09.03.24 2. kolo | vs. Milos Raonic | Milos Raonic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
01.03.24 semifinále | vs. Casper Ruud | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 štvrťfinále | vs. Dominik Koepfer | 7-62, 7-60 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Borna Coric | 3-6, 1-4, - Holger Rune - skreč | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Michael Mmoh | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Arthur Cazaux | 6-74, 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Yoshihito Nishioka | 6-2, 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
07.01.24 finále | vs. Grigor Dimitrov | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Roman Safiullin | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
05.01.24 štvrťfinále | vs. James Duckworth | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Max Purcell | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Turin - tvrdý I. | ||||
16.11.23 | vs. Jannik Sinner | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-1, Stefanos Tsitsipas - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 | vs. Novak Djokovic | 6-74, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Novak Djokovic | 5-7, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 3. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Dominic Thiem | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Felix Auger Aliassime | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-1, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 7-62, 6-1 | detail zápasu |
Gonzalo Lama - posledné zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Edan Leshem | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-710, 5-7 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-62, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 6-3, 0-2, Hernan Casanova - skreč | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-4, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Fernando Verdasco | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 kvalifik. | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Emilio Gomez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Patrick Kypson | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |