ZÁPAS
14.12.15 | 1. kolo kval. | Gonzalo Achondo | Guillermo Aracena | 7-5, 6-0 | Chile F10 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Chile
31.10.97, 26 rokov
31.10.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chile
28.09.96, 27 rokov
28.09.96, 27 rokov
Gonzalo Achondo vs. Guillermo Aracena - Vzájomné zápasy
14.12.15 | 1. kolo kval. | Gonzalo Achondo | Guillermo Aracena | 7-5, 6-0 | detail zápasu | Chile F10 | tvrdý |
Gonzalo Achondo form & Guillermo Aracena form
Gonzalo Achondo - posledné zápasy
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Villalon | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
14.06.22 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Osorio | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Benjamin Zuniga Garcia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
07.06.22 2. kolo kval. | vs. Martin Maldonado | 3-6, 7-67, 10-8 | detail zápasu | |
07.06.22 kvalifik. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Maximiliano Tapia Touma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Gino Romano | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 4-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Bryan Aguiar Kuntz | 6-75, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Zuniga Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Coquimbo Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Medellin - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Ryan Dickerson | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Justin Roberts | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Samuel Heredia | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
17.01.22 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
07.12.21 kvalifik. | vs. Rowland Phillips | 6-2, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Michael Bramorski | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Marko Stakusic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Jose Andres Arandia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Juan Luis Yanine | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Guayaquil - antuka | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Juan Alejandro Hernandez | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Guillermo Aracena - posledné zápasy
M15 Quito - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Julian Gimenez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Christian Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Nicolas Montes De Oca Murillo | 6-2, 6-73, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Villa - antuka | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Wulfrano Martinez Mora Esdras | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Contreras (2003) | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Medellin - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Marin Dumitru | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Ibague - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Eduardo Lacalle | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kottingbrunn - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Edan Andree Benitez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Gaston Erhardt | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Jesus Echevarri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Emiliano Troche | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chile F3 - antuka | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Chile F2 - antuka | ||||
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Cristopher Kohl | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chile F1 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Gaston-Arturo Grimolizzi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Peru F3 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Peru F2 - antuka | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Jose Luis Claro | 6-2, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Peru F1 - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Jordan Iturra | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Argentina F6 - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Francisco Aranguren | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F5 - antuka | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Agustin Riquelme | 2-6, 2-6 | detail zápasu |