ZÁPAS
24.08.16 | 1. kolo kval. | Go Soeda | Marius Copil | 7-63, 6-3 | New York | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Go Soeda | Marius Copil | |
1. podanie % | 41/84 (49%) | 45/88 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/41 (71%) | 33/45 (73%) |
Vyhrané body z 2.podania | 28/43 (65%) | 20/43 (47%) |
Vyhrané break-bally | 1/9 (11%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 35/88 (40%) | 27/84 (32%) |
Vyhrané body celkom | 92/172 (53%) | 80/172 (47%) |
Dvojchyby | 4 | 11 |
Esá | 1 | 11 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Go Soeda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Marius Copil | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Go Soeda | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Marius Copil | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Go Soeda | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Marius Copil | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Marius Copil | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Go Soeda | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Marius Copil | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Go Soeda | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Marius Copil | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Marius Copil | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Go Soeda | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Marius Copil | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Marius Copil | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Go Soeda | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Marius Copil | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Go Soeda | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Marius Copil | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Go Soeda vs. Marius Copil - Vzájomné zápasy
20.06.19 | 3. kolo | Go Soeda | Marius Copil | 7-65, 6-3 | detail zápasu | Ilkley Challenger | tráva |
24.08.16 | 1. kolo kval. | Go Soeda | Marius Copil | 7-63, 6-3 | detail zápasu | New York | tvrdý |
16.05.16 | 1. kolo kval. | Marius Copil | Go Soeda | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | Paris | antuka |
18.08.15 | 1. kolo | Marius Copil | Go Soeda | Marius Copil - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | Vancouver Challenger | tvrdý |
15.02.12 | 1. kolo | Go Soeda | Marius Copil | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Bergamo Challenger | tvrdý I. |
Go Soeda form & Marius Copil form
Go Soeda - posledné zápasy
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zagreb Challenger - antuka | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
21.03.22 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
11.03.22 semifinále | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-67, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.22 štvrťfinále | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.22 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.22 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-70, 6-3 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
12.02.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Jason Jung | 6-3, 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
26.01.22 2. kolo | vs. Jack Sock | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.22 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
06.01.22 2. kolo | vs. Jeff Wolf | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.21 štvrťfinále | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.21 2. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.21 2. kolo | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
08.11.21 1. kolo | vs. Malek Jaziri | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.21 2. kolo | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.21 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 7-611, 1-6 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 6-77, 5-7 | detail zápasu |
Marius Copil - posledné zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Stefanos Tsitsipas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 7-64, 6-77, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Altug Celikbilek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Yanki Erel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Martin Damm | 3-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
11.01.24 štvrťfinále | vs. Alejandro Moro Canas | 6-4, 6-76, 7-67 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 7-65, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-2, 6-75, 7-66 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Marvin Moeller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 6-4, 7-612 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Robert Strombachs | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
17.08.23 štvrťfinále | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Filip Pieczonka | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
30.07.23 finále | vs. Hernan Casanova | 6-3, 7-64 | detail zápasu |