Holandsko
24.10.90, 33 rokov
27 861 $
24.10.90, 33 rokov
27 861 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.10.00, 23 rokov
12.10.00, 23 rokov
Glenn Smits vs. Daniil Gusev - Vzájomné zápasy
17.12.19 | kvalifik. | Glenn Smits | Daniil Gusev | 6-4, 4-6, 10-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Glenn Smits form & Daniil Gusev form
Glenn Smits - posledné zápasy
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bega | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Louis Wessels | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Marlon Vankan | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Omar Giacalone | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
17.08.20 1. kolo kval. | vs. Gijs Brouwer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Erbol Eldiyar Uulu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Stefan Seifert | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Cheraag Bajwa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.19 2. kolo | vs. Marko Miladinovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Daniil Gusev | 6-4, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Guney Ege Cetin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Baskov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Tadas Tarasevicius | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Daniil Gusev - posledné zápasy
M25 Bodrum - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Iutkin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Tuncay Duran | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Kanan Gasimov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luca Parenti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Marco Berti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Hanwen Li | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Maksim Shin | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Rimskii | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Manas Sinha | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 0-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 4-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-2, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.11.21 kvalifik. | vs. Alexander Zgirovsky | 1-6, 1-6 | detail zápasu |