Kanada
29.12.00, 23 rokov
29.12.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
11.06.02, 21 rokov
11.06.02, 21 rokov
Gleb Blekher vs. Efe Comu - Vzájomné zápasy
02.12.19 | 2. kolo kval. | Gleb Blekher | Efe Comu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
24.11.19 | 1. kolo kval. | Gleb Blekher | Efe Comu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Gleb Blekher form & Efe Comu form
Gleb Blekher - posledné zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Timur Kiuamov | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Daniyal Darken | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Vikhlyantsev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Marc Dijkhuizen | 2-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Efe Comu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Artur Martsinkevich | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Efe Comu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Ivan Zaytsev | 3-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Sanetulla Kutybaev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Isfandiyor Makhmudov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Li-Wie Tan | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Sebastian Pjontek | 4-6, 7-67, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 3-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Yan Sabanin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Sokolovskiy | 7-5, 6-78, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Sanetulla Kutybaev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Alibek Aidaraly | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ran Amar | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Efe Comu - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Sergeyev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 3-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 1-6, 12-14 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Sarp Motorcu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Emir Sendogan | 7-5, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Alessio Demichelis | 6-4, 6-72, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Gleb Blekher | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Nikolay Vyalkov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Blekher | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Roi Ginat | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Boyer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Danilo Krunic | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Benedikt Emesz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Marvin Schramm | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 4-6, 4-6 | detail zápasu |