Maced?nsko
20.02.98, 26 rokov
20.02.98, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
02.02.99, 25 rokov
02.02.99, 25 rokov
Gjorgji Popovski vs. Davud Amirov - Vzájomné zápasy
22.06.15 | 1. kolo kval. | Gjorgji Popovski | Davud Amirov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Bulgaria F3 | antuka |
Gjorgji Popovski form & Davud Amirov form
Gjorgji Popovski - posledné zápasy
Macedonia F1 - antuka | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Christian Hirschmueller | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Milenko Ducic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bulgaria F3 - antuka | ||||
22.06.15 2. kolo kval. | vs. Craig Leese | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.15 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Davud Amirov - posledné zápasy
M25 Doha - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Josh Reid | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Henri Haupt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Stijn Pel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Timo De Visser | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Louis Van Herck | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Tom Schonenberg | 1-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Gregor Ramskogler | 1-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Santibanez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Funk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Maxwell Smith | 5-7, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 6-3, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Puric | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Ali Habib | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Besir Durguti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Christos Antonopoulos | 6-4, 6-71, 10-4 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Ognjen Pavlovic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Tarik Sehovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Afan Nekovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Qing Lihao | 6-2, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Chukang Wang | 0-6, 1-4, - Davud Amirov - skreč | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Strahinja Cejovic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Danilo Raicevic | 6-74, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Alec Beckley | 2-6, 4-6 | detail zápasu |