Taliansko
13 829 $
13 829 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Guatemala
08.10.93, 30 rokov
08.10.93, 30 rokov
Giuseppe Tresca vs. Rudy Richter - Vzájomné zápasy
29.09.18 | 1. kolo kval. | Giuseppe Tresca | Rudy Richter | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Italy F30 | antuka |
Giuseppe Tresca form & Rudy Richter form
Giuseppe Tresca - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Kyle Overmyer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Edoardo Pilia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Hien Pham | 7-5, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Sebastian Pino | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kai-I Wang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Miles Jones | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-0, 6-75, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Gabriele Volpi | 6-1, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Jay Clarke | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Ferdinand Kloesters | 4-6, 6-0, 10-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Adit Sinha | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Loan Lestir | 7-5, 6-78, 10-6 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Teo Masera | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Schoen | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
26.07.23 kvalifik. | vs. Leonardo Malgaroli | - | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Bolla | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Rudy Richter - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Italy F31 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Franco Capalbo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F30 - antuka | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 1-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
29.04.18 kvalifik. | vs. Omer Yeshaya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 3-6, 4-0, Daniel Entelis - skreč | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Ben Patael | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Greece F1 - tvrdý | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Damien Bayard | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F36 - antuka | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Antonio Zucca | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Matteo Masala | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Italy F33 - antuka | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F29 - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Filippo Mora | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
Egypt F21 - tvrdý | ||||
17.07.17 kvalifik. | vs. Hugo Pierre | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Turkey F25 - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Rohan Sikka | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Vadym Zrazhevskyy | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Pierre Louis Dodens | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Tzachi Cohen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Keivon Tabrizi | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F16 - antuka | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Jonathan Ho | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.05.17 | vs. Alexander Yarkov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
USA F15 - antuka | ||||
24.04.17 | vs. Juan Rocha | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu |