ZÁPAS
28.02.05 | semifinále | Giuseppe Menga | Daniel Brands | 2-6, 7-64, 7-67 | Switzerland #1 | koberec |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Giuseppe Menga vs. Daniel Brands - Vzájomné zápasy
13.03.06 | štvrťfinále | Daniel Brands | Giuseppe Menga | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Switzerland F3 | koberec |
28.02.05 | semifinále | Giuseppe Menga | Daniel Brands | 2-6, 7-64, 7-67 | detail zápasu | Switzerland #1 | koberec |
07.02.05 | 1. kolo | Giuseppe Menga | Daniel Brands | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Switzerland #1 | koberec |
Giuseppe Menga form & Daniel Brands form
Giuseppe Menga - posledné zápasy
Anning Challenger - antuka | ||||
29.04.14 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 6-6, - Giuseppe Menga - skreč | detail zápasu | |
27.04.14 kvalifik. | vs. Xiao Gong | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.04.14 1. kolo kval. | vs. Xinquan Liao | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
26.04.14 2. kolo kval. | vs. Ze Shuo Yang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Guimaraes Challenger - tvrdý | ||||
20.07.13 1. kolo kval. | vs. Matteo Civarolo | 6-1, 0-1, - Giuseppe Menga - skreč | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.12 2. kolo kval. | vs. Davide Della Tommasina | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.12 kvalifik. | vs. Albano Olivetti | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.12 1. kolo kval. | vs. Edoardo Eremin | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
10.10.11 1. kolo kval. | vs. Artem Sitak | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Sacramento Challenger - tvrdý | ||||
03.10.11 1. kolo kval. | vs. Bumpei Sato | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
03.10.11 2. kolo kval. | vs. Steve Johnson | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Cremona Challenger - tvrdý | ||||
18.05.11 2. kolo | vs. Igor Kunitsyn | 6-73, 0-3, - Giuseppe Menga - skreč | detail zápasu | |
16.05.11 1. kolo | vs. Daniel Evans | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Cremona Challenger - tvrdý | ||||
19.05.10 1. kolo | vs. Alexander Peya | 6-1, 6-75, 0-4, - Giuseppe Menga - skreč | detail zápasu | |
Bosnia & - koberec | ||||
22.02.10 2. kolo | vs. Alexander Peya | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.10 1. kolo | vs. Sergei Krotiouk | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Manerbio Challenger - antuka | ||||
24.08.09 1. kolo kval. | vs. Leonardo Tavares | 1-5, - Giuseppe Menga - skreč | detail zápasu | |
Aptos Challenger - tvrdý | ||||
13.07.09 kvalifik. | vs. Takao Suzuki | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.07.09 1. kolo kval. | vs. Chris Harrison | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.07.09 2. kolo kval. | vs. Todd Paul | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cremona Challenger - tvrdý | ||||
20.05.09 2. kolo | vs. Conor Niland | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.09 1. kolo | vs. Enrico Burzi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.09 1. kolo | vs. Alexander Kudryavtsev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.03.09 1. kolo kval. | vs. Andrea Agazzi | 6-3, 7-6 | detail zápasu | |
02.03.09 2. kolo kval. | vs. Massimo Dell'Acqua | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.09 kvalifik. | vs. Alessandro Motti | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Dallas Challenger - tvrdý I. | ||||
02.02.09 1. kolo kval. | vs. Takao Suzuki | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Cremona - tvrdý | ||||
22.04.08 1. kolo | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Italy F10 - tvrdý | ||||
16.04.07 2. kolo | vs. Andrey Golubev | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.07 1. kolo | vs. Claudio Grassi | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Daniel Brands - posledné zápasy
London - tráva | ||||
27.06.19 kvalifik. | vs. Soon-Woo Kwon | 2-6, 7-66, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Blaz Rola | 6-75, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
09.06.19 kvalifik. | vs. Tommy Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Feliciano Lopez | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
20.04.19 1. kolo kval. | vs. Sergiy Stakhovsky | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
27.03.19 2. kolo | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.19 2. kolo | vs. Viktor Troicki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.19 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Viktor Galovic | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Martin Klizan | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
03.02.19 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.19 3. kolo | vs. Matthias Bachinger | 7-64, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.19 2. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Ze Zhang | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
15.01.19 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Ruben Bemelmans | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu |