ZÁPAS
18.07.19 | 2. kolo | Giorgio Ricca | Giuseppe La Vela | 6-2, 6-3 | M15 Gubbio | antuka |
ŠTATISTIKY
Giorgio Ricca | Giuseppe La Vela | |
1. podanie % | 42/63 (67%) | 31/54 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/42 (79%) | 16/31 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/21 (48%) | 12/23 (52%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 26/54 (48%) | 20/63 (32%) |
Vyhrané body celkom | 69/117 (59%) | 48/117 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Giorgio Ricca | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Giuseppe La Vela | |
0-0 | ||
Giorgio Ricca | 1-1 | |
2-1 | Giuseppe La Vela | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Giorgio Ricca | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Giuseppe La Vela | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Giorgio Ricca | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Giuseppe La Vela | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Giorgio Ricca | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Giuseppe La Vela | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Giorgio Ricca | 1-1 | |
0-0, 15-15 | ||
1-2 | Giuseppe La Vela | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Giorgio Ricca | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Giuseppe La Vela | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Giorgio Ricca | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Giuseppe La Vela | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Giorgio Ricca | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Giorgio Ricca vs. Giuseppe La Vela - Vzájomné zápasy
18.07.19 | 2. kolo | Giorgio Ricca | Giuseppe La Vela | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Gubbio | antuka |
03.07.19 | 1. kolo | Giorgio Ricca | Giuseppe La Vela | 7-60, 7-5 | detail zápasu | M25 Cuneo | antuka |
Giorgio Ricca form & Giuseppe La Vela form
Giorgio Ricca - posledné zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Jan Simonsson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Justin Lenders | 6-1, 6-74, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Daniel Masur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tommaso Bardocci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Marco Dessi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Sanna | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Sanna | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Niccolo Baroni | 7-68, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Iacopo Sada | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Luca Parenti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Federico Marchetti | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Angelini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
03.08.23 štvrťfinále | vs. Gian Matias Di Natale | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-74, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Giannicola Misasi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Luca Fantini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 4-2, - Giorgio Ricca - skreč | detail zápasu |
Giuseppe La Vela - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Mariano Tammaro | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Hong-Lin Fu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Yanaki Milev | 5-7, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 finále | vs. Yanaki Milev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Kaya Arinc | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Agustin Eduardo Cuellar Lorberg | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-1, 7-68 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 štvrťfinále | vs. Gianmarco Ferrari | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Mariano Tammaro | 6-2, 6-0 | detail zápasu |