INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Maxime Pauwels vs. Gilbert Klier Junior - Vzájomné zápasy
03.04.19 | 1. kolo | Maxime Pauwels | Gilbert Klier Junior | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
24.01.19 | 2. kolo | Gilbert Klier Junior | Maxime Pauwels | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Maxime Pauwels form & Gilbert Klier Junior form
Maxime Pauwels - posledné zápasy
M15 Lambermont - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 1-6, - Maxime Pauwels - skreč | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | - | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Eupen - antuka | ||||
11.09.21 štvrťfinále | vs. Mariano Kestelboim | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.21 semifinále | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.21 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.21 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.21 kvalifik. | vs. Joppe Van Malderen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Guillaume Jacob | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Eyers | Maxim Eyers - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 2-6, 1-4, - Maxime Pauwels - skreč | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Miguel Damas | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.20 kvalifik. | vs. Alejandro Vedri Asensi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Sander Jong | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 6-4, 6-76, 8-10 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
01.11.19 štvrťfinále | vs. Stefan Seifert | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Remy Bertola | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Oskar Irdoja | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Nevers - tvrdý I. | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-75, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Luis Faria | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Gilbert Klier Junior - posledné zápasy
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 2. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
04.09.23 finále | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - skreč | detail zápasu |