ZÁPAS
11.07.18 | 3. kolo | Gilbert Klier Junior | Arnaud Bovy | 6-3, 6-2 | Wimbledon (juniors) | tráva |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Arnaud Bovy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Arnaud Bovy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Arnaud Bovy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Arnaud Bovy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Arnaud Bovy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Arnaud Bovy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Arnaud Bovy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Arnaud Bovy | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Arnaud Bovy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gilbert Klier Junior vs. Arnaud Bovy - Vzájomné zápasy
11.07.18 | 3. kolo | Gilbert Klier Junior | Arnaud Bovy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Wimbledon (juniors) | tráva |
Gilbert Klier Junior form & Arnaud Bovy form
Gilbert Klier Junior - posledné zápasy
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 2. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
04.09.23 finále | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - skreč | detail zápasu |
Arnaud Bovy - posledné zápasy
M15 Lambermont - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Romain Faucon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
19.08.22 štvrťfinále | vs. Wilson Leite | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.22 2. kolo | vs. Harold Huens | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Alexis Boureau | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Akira Santillan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-76, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Tim Sandkaulen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
28.05.22 semifinále | vs. Petros Chrysochos | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.05.22 štvrťfinále | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.05.22 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Stefan Micov | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Tibo Colson | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Petar Jovanovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Andrej Duric | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Hanwen Li | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.22 1. kolo | vs. Alex Knaff | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.22 finále | vs. Skander Mansouri | 5-7, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.22 semifinále | vs. Yanki Erel | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
18.03.22 štvrťfinále | vs. Mark Lajal | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
17.03.22 2. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.22 2. kolo | vs. Dominik Boehler | 2-6, 6-1, 6-76 | detail zápasu |