INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aaron Schmid vs. Gilbert Klier Junior - Vzájomné zápasy
31.01.19 | 2. kolo | Gilbert Klier Junior | Aaron Schmid | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Aaron Schmid form & Gilbert Klier Junior form
Aaron Schmid - posledné zápasy
M15 Junin - antuka | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 0-4, - Aaron Schmid - skreč | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Bastian Malla | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Joao Hinsching | 6-3, 2-1, Joao Hinsching - skreč | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Seita Watanabe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
30.08.19 štvrťfinále | vs. Yu Hsiou Hsu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Ray Ho | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Rishi Reddy | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo kval. | vs. Sung Jun Park | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
23.08.19 štvrťfinále | vs. Jumpei Yamasaki | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Jonathan Gray | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Aryan Goveas | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Soichiro Moritani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Cameron Green | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Kuan-Yi Lee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Yeongseok Jeong | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Curitiba - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Christian Oliveira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Joao Hinsching | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Egill Sigurdsson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Segura | 5-7, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Vero - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Adam El Mihdawy | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Gilbert Klier Junior - posledné zápasy
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 2. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
04.09.23 finále | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - skreč | detail zápasu |