ZÁPAS
19.11.18 | 2. kolo kval. | Gilad Tamar | Lefa Ashley Sibanda | 6-2, 7-5 | South Africa | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Izrael
28.04.00, 23 rokov
28.04.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Botsvana
13.07.92, 31 rokov
13.07.92, 31 rokov
Gilad Tamar vs. Lefa Ashley Sibanda - Vzájomné zápasy
19.11.18 | 2. kolo kval. | Gilad Tamar | Lefa Ashley Sibanda | 6-2, 7-5 | detail zápasu | South Africa | tvrdý |
Gilad Tamar form & Lefa Ashley Sibanda form
Gilad Tamar - posledné zápasy
M25 Netanya - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Ori Baron | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Moskovitz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Shon Mor | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Bloch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Jannik Rother | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 5-7, 7-63, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Eduardo Cohen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Denis Parshutin | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-2, - Gilad Tamar - skreč | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Skyler Butts | 7-5, 0-6, 7-63 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Rotem Sobol | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 kvalifik. | vs. Ivan Yatsuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Danylo Shevchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Lefa Ashley Sibanda - posledné zápasy
M15 Maputo - tvrdý | ||||
12.11.19 1. kolo kval. | vs. Atharva Sharma | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Jody Alan Claassen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Andreas Scott | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Claudio Grassi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Harare - tvrdý | ||||
17.06.19 kvalifik. | vs. Martin Beran | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Amit Beniwal | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Philip Franken | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Carl Roothman | 3-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Zimbabwe F3 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Emmett Ward | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Zimbabwe F2 - tvrdý | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Richard Thongoana | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Martin Dzuwa | 2-6, 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
Zimbabwe F1 - tvrdý | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Anshumat Srivastava | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Thomas Colautti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Jonathan Yaffe | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Zimbabwe F3 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Sajid Ur Rahman | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zimbabwe F2 - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Nicholas Nugent | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zimbabwe F1 - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Sheil Kotecha | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
07.11.16 2. kolo kval. | vs. Daniel Du Toit | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Rayne Roselt | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
31.10.16 kvalifik. | vs. Yaseen Ibrahim | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.16 2. kolo kval. | vs. Victor Zampieri Adorno | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Zimbabwe F2 - tvrdý | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Samuel Ferguson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
16.11.15 2. kolo kval. | vs. Llewellyn Cox | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.11.15 kvalifik. | vs. James Clow | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Pierre Malan | 6-0, 6-3 | detail zápasu |