Gilad Tamar vs. Ioannis Stamoulos 03.11.2019

Gilad Tamar vs. Ioannis Stamoulos 03.11.2019 - M15 Heraklion - porovnanie

ZÁPAS

03.11.191. kolo kval.Gilad Tamar Ioannis Stamoulos 6-3, 4-6, 10-6 Greece M15 Heraklion tvrdý

ŠTATISTIKY

10-6

Gilad Tamar
Izrael
28.04.00, 19 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Grécko








Ioannis Stamoulos
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Gilad Tamar vs. Ioannis Stamoulos - Vzájomné zápasy

03.11.191. kolo kval.Gilad TamarIoannis Stamoulos6-3, 4-6, 10-6 detail zápasuGreece M15 Heraklion tvrdý

Gilad Tamar - posledné zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Denis Parshutin3-6, 6-74 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Matas Vasiliauskas2-6, 1-6 prehradetail zápasu
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Ioannis Stamoulos6-3, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
Izrael M15 Sajur - tvrdý
05.09.19
2. kolo
vs. Yshai Oliel0-6, 0-2, - Gilad Tamar - skrečprehradetail zápasu
04.09.19
1. kolo
vs. Skyler Butts7-5, 0-6, 7-63 výhradetail zápasu
03.09.19
kvalifik.
vs. Omer Yeshaya6-1, 6-4 výhradetail zápasu
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
22.08.19
2. kolo
vs. Riccardo Maiga0-6, 3-6 prehradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Jordan Hasson6-4, 6-4 výhradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Rotem Sobol6-3, 7-5 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Ukraine M15 Irpin - antuka
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Danylo Shevchuk6-2, 6-2 výhradetail zápasu
12.08.19
kvalifik.
vs. Ivan Yatsuk1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Romania M15 Targu - antuka
07.08.19
1. kolo
vs. Marko Tepavac0-6, 0-6 prehradetail zápasu
06.08.19
kvalifik.
vs. Martin Zeljenka7-63, 2-6, 10-7 výhradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Tiberiu Tudoran6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Romania M15 Chitila - antuka
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Cosmin Ontica0-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
18.06.19
1. kolo
vs. Alon Elia2-6, 6-74 prehradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
13.06.19
2. kolo
vs. Benjamin Lock3-6, 2-6 prehradetail zápasu
11.06.19
1. kolo
vs. Emmanuel Luria4-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Bulgaria M15 Sozopol - tvrdý
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Luboslav Ivanchev6-75, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Roee Benya0-2, - Gilad Tamar - skrečprehradetail zápasu
JAR South Africa - tvrdý
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Mikaeel Woodman2-6, 6-1, 4-6 prehradetail zápasu
JAR South Africa - tvrdý
19.11.18
2. kolo kval.
vs. Lefa Ashley Sibanda6-2, 7-5 výhradetail zápasu
19.11.18
kvalifik.
vs. Zandrix Acob6-74, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
14.10.18
kvalifik.
vs. Yankel Zemel4-6, 0-6 prehradetail zápasu
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Alexander Gaponenko6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
09.10.18
1. kolo
vs. Sidane Pontjodikromo2-6, 0-6 prehradetail zápasu
08.10.18
kvalifik.
vs. Alexey Aleshchev6-3, 7-5 výhradetail zápasu

Ioannis Stamoulos - posledné zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Jordan Hasson2-6, 0-6 prehradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya6-1, 4-6, 11-9 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
03.12.19
1. kolo
vs. Alexander Donski3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Billy Harris0-6, 4-6 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Eleftherios Theodorou6-4, 0-6, 4-10 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
12.11.19
1. kolo
vs. Mick Veldheer0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar3-6, 6-4, 6-10 prehradetail zápasu
Lebanon M25 Jounieh - antuka
01.10.19
kvalifik.
vs. Paul Valsecchi5-7, 3-6 prehradetail zápasu
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Matteo Meneghetti7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Poland M25 Poznan - antuka
22.08.19
2. kolo
vs. Vaclav Safranek0-6, 1-6 prehradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Jan Wajdemajer6-3, 6-4 výhradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Mats Rosenkranz1-6, 0-6 prehradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Jarek Andrzejczak6-2, 5-7, 10-5 výhradetail zápasu
Hungary M15 Baja - antuka
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Samuel Puskar0-6, 1-6 prehradetail zápasu
Morocco M15 Tanger - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Horst Rieder4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
07.05.19
kvalifik.
vs. Brandon Murphy5-7, 1-6 prehradetail zápasu
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Rotem Sobol1-6, 6-4, 10-4 výhradetail zápasu
<