Izrael
28.04.00, 23 rokov
28.04.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
28.12.98, 25 rokov
28.12.98, 25 rokov
Gilad Tamar vs. Alexey Aleshchev - Vzájomné zápasy
08.10.18 | kvalifik. | Gilad Tamar | Alexey Aleshchev | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Israel F13 | tvrdý |
29.04.18 | kvalifik. | Gilad Tamar | Alexey Aleshchev | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Israel F5 | tvrdý |
13.03.18 | kvalifik. | Alexey Aleshchev | Gilad Tamar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Israel F2 | tvrdý |
Gilad Tamar form & Alexey Aleshchev form
Gilad Tamar - posledné zápasy
M25 Netanya - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Ori Baron | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Moskovitz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Shon Mor | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Bloch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Jannik Rother | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 5-7, 7-63, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Eduardo Cohen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Denis Parshutin | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-2, - Gilad Tamar - skreč | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Skyler Butts | 7-5, 0-6, 7-63 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Rotem Sobol | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Danylo Shevchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.19 kvalifik. | vs. Ivan Yatsuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Alexey Aleshchev - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Henrik Bladelius | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Dian Nedev | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Hank Hill | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Paniagua | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Toby Martin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Xavier Lawrence | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Jose Matos Fermin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Giacomo Revelli | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bird | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Dmytro Shirokyi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Philip Henning | 2-6, 0-3, - Alexey Aleshchev - skreč | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Yi Ke Li | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Joe Leather | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Federico Salomone | 6-3, 0-6, 3-10 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Roy Keegan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 4-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ognjen Jagrovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Haralampije Toskic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 1-6, 1-6 | detail zápasu |