ZÁPAS
16.11.15 | 1. kolo kval. | Gil Uwe Grund | Vladislav Porokhnia | 6-2, 6-0 | Egypt F40 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Nemecko
27.06.94, 29 rokov
27.06.94, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
16.08.99, 24 rokov
16.08.99, 24 rokov
Gil Uwe Grund vs. Vladislav Porokhnia - Vzájomné zápasy
16.11.15 | 1. kolo kval. | Gil Uwe Grund | Vladislav Porokhnia | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Egypt F40 | tvrdý |
Gil Uwe Grund form & Vladislav Porokhnia form
Gil Uwe Grund - posledné zápasy
Germany F12 - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Mikal Statham | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Tim Zeitvogel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F2 - koberec | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Germany F1 - koberec | ||||
09.01.18 1. kolo | vs. Maxime Authom | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
21.08.17 kvalifik. | vs. Leon Hoeveler | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Johannes Bangratz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Tom Eisenzapf | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Varun Venkat | 6-72, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F1 - koberec | ||||
09.01.17 1. kolo kval. | vs. Arnold Kokulewski | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
09.01.17 2. kolo kval. | vs. Andrew Ruppli | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Bernardo Saraiva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Oz Daniel | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Germany F17 - tvrdý I. | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Nathan Eugster | 6-75, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
Croatia F10 - antuka | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Kerim Subasic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.16 2. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Croatia F9 - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Croatia F8 - antuka | ||||
26.09.16 2. kolo kval. | vs. Marin Bradaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Josip Herceg | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Robin Lang | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belgium F1 - antuka | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Charles Tzicas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F13 - antuka | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Riccardo Roberto | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
10.05.16 1. kolo | vs. Tomas Papik | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.16 kvalifik. | vs. Patrick Mayer (GER) | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Arnold Kokulewski | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Azerbaijan F3 - koberec | ||||
08.02.16 kvalifik. | vs. David Poljak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Grigory Potemkin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.16 2. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Azerbaijan F2 - koberec | ||||
01.02.16 1. kolo kval. | vs. Arif Guliyev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.02.16 2. kolo kval. | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F3 - koberec | ||||
25.01.16 2. kolo kval. | vs. Niels Lootsma | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Vladislav Porokhnia - posledné zápasy
Ukraine F3 - antuka | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Oskar Lusti | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Muhammadumar Urenbaev Muhammadumar | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F40 - tvrdý | ||||
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Gil Uwe Grund | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F39 - tvrdý | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ukraine F6 - antuka | ||||
12.10.15 2. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ukraine F5 - antuka | ||||
05.10.15 1. kolo kval. | vs. Rafael Moreno-Higueras | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Alexander Lebedyn | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
25.05.15 2. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Andriy Litvinov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Dmitriy Kalenichenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
11.05.15 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F36 - tvrdý | ||||
08.12.14 2. kolo kval. | vs. Maciej Smola | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F35 - tvrdý | ||||
01.12.14 1. kolo kval. | vs. Konstantin Gerlakh | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F34 - tvrdý | ||||
24.11.14 1. kolo kval. | vs. Maximilian Dinslaken | 1-6, 0-6 | detail zápasu |