ZÁPAS
14.03.18 | 2. kolo | Gianni Mina | Mukund Sasikumar | 6-1, 6-2 | Portugal F4 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Gianni Mina | Mukund Sasikumar | |
1. podanie % | 27/37 (73%) | 30/44 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/27 (74%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/10 (90%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/44 (52%) | 8/37 (22%) |
Vyhrané body celkom | 52/81 (64%) | 29/81 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gianni Mina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gianni Mina | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Gianni Mina | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Gianni Mina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Gianni Mina | 1-0 | |
Gianni Mina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gianni Mina | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Gianni Mina | 4-1 | |
4-2 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-40 | ||
5-2 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gianni Mina vs. Mukund Sasikumar - Vzájomné zápasy
14.03.18 | 2. kolo | Gianni Mina | Mukund Sasikumar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Portugal F4 | tvrdý |
14.10.16 | semifinále | Gianni Mina | Mukund Sasikumar | 7-61, 5-7, 7-64 | detail zápasu | Nigeria F5 | tvrdý |
Gianni Mina form & Mukund Sasikumar form
Gianni Mina - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
19.07.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Jules Okala | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Anze Arh | 7-62, 1-6, 2-3, - Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.01.20 štvrťfinále | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 1-1, Sarp Agabigun - skreč | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
18.10.19 štvrťfinále | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 0-1, - Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ibrahim Kibet Yego | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Nevers - tvrdý I. | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 0-6, 1-2, - Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Herve Antchandie | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Linus Frost | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Christian Lindell | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Troyes - antuka | ||||
26.07.19 štvrťfinále | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 7-62, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Uriage - antuka | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Alexis Gautier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.19 štvrťfinále | vs. Sebastien Boltz | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
France F16 - tvrdý | ||||
05.09.18 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Florian Lakat | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
France F15 - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Le Gosier - tvrdý | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Mukund Sasikumar - posledné zápasy
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Madhwin Kamath | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kabir Hans | 7-62, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Karan Singh | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Adam Walton | - Mukund Sasikumar - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Felix Gill | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Dalibor Svrcina | 7-66, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Jelle Sels | 6-0, 2-0, Jelle Sels - skreč | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dominik Palan | 5-7, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. David Pichler | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Kabir Hans | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Max Hans Rehberg | 6-79, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Stuart Parker | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Nikita Ianin | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-0 | detail zápasu |