ZÁPAS
02.08.16 | 1. kolo | Gianni Mina | Dante Gennaro | 4-6, 6-2, 6-1 | Morocco F5 | antuka |
ŠTATISTIKY
Gianni Mina | Dante Gennaro | |
1. podanie % | 69/81 (85%) | 61/77 (79%) |
Vyhrané body z 1.podania | 44/69 (64%) | 32/61 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/12 (75%) | 9/16 (56%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 36/77 (47%) | 28/81 (35%) |
Vyhrané body celkom | 89/158 (56%) | 69/158 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gianni Mina vs. Dante Gennaro - Vzájomné zápasy
09.08.16 | 1. kolo | Gianni Mina | Dante Gennaro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Morocco F6 | antuka |
02.08.16 | 1. kolo | Gianni Mina | Dante Gennaro | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | Morocco F5 | antuka |
Gianni Mina form & Dante Gennaro form
Gianni Mina - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
19.07.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Jules Okala | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Anze Arh | 7-62, 1-6, 2-3, - Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.01.20 štvrťfinále | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 1-1, Sarp Agabigun - skreč | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
18.10.19 štvrťfinále | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 0-1, - Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ibrahim Kibet Yego | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Nevers - tvrdý I. | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 0-6, 1-2, - Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Herve Antchandie | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Linus Frost | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Christian Lindell | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Troyes - antuka | ||||
26.07.19 štvrťfinále | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 7-62, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Uriage - antuka | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Alexis Gautier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.19 štvrťfinále | vs. Sebastien Boltz | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
France F16 - tvrdý | ||||
05.09.18 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Florian Lakat | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
France F15 - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Le Gosier - tvrdý | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Dante Gennaro - posledné zápasy
M15 Varna - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Tim Heger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Federico Zeballos | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Eric Caleguer | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Max Houkes | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Reus - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Johan Nikles | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manama - tvrdý | ||||
20.03.19 2. kolo | vs. Isaac Stoute | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.19 1. kolo | vs. Pere Riba | 2-1, Pere Riba - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.02.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 0-6, 0-2, - Dante Gennaro - skreč | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
24.01.19 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.19 1. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 0-1, - Dante Gennaro - skreč | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
09.01.19 1. kolo | vs. Dennis Uspensky | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F29 - antuka | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-77, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Manfred Fellin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
25.11.18 finále | vs. Edris Fetisleam | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.18 semifinále | vs. Dejan Katic | 6-4, 1-0, Dejan Katic - skreč | detail zápasu | |
23.11.18 štvrťfinále | vs. Facundo Juarez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.18 2. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.18 1. kolo | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
19.11.18 finále | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | detail zápasu |