Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
28.09.84, 39 rokov
20 146 $
28.09.84, 39 rokov
20 146 $
Gianluigi Quinzi vs. Saar Steele - Vzájomné zápasy
21.03.16 | kvalifik. | Gianluigi Quinzi | Saar Steele | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Israel F6 | tvrdý |
Gianluigi Quinzi form & Saar Steele form
Gianluigi Quinzi - posledné zápasy
M15 Villena - antuka | ||||
19.11.20 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 2-6, 0-2, - Gianluigi Quinzi - skreč | detail zápasu | |
18.11.20 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 7-61, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
13.11.20 štvrťfinále | vs. Javier Barranco Cosano | 6-77, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.20 2. kolo | vs. Louis Dussin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.20 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
27.09.20 semifinále | vs. Uladzimir Ignatik | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.20 finále | vs. Agustin Velotti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.20 štvrťfinále | vs. Martin Cuevas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.20 2. kolo | vs. Christian Lindell | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
04.09.20 štvrťfinále | vs. Alessandro Bega | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
03.09.20 2. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.09.20 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Anif - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
20.08.20 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Pedro Cachin | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
07.02.20 štvrťfinále | vs. Martins Podzus | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Lucas Gerch | 3-6, 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
02.02.20 finále | vs. Christian Lindell | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
01.02.20 semifinále | vs. Manuel Pena Lopez | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.20 štvrťfinále | vs. Peter Torebko | 3-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Martins Podzus | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.11.19 2. kolo | vs. Louis Tessa | - | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Saar Steele - posledné zápasy
Israel F4 - tvrdý | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Orel Ovil | 1-4, - Saar Steele - skreč | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Jesse Flores | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Roi Ginat | - Saar Steele - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Shon Batkis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.16 kvalifik. | vs. Austin Smith | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Evan Song | 6-74, 7-65, 1-3, - Saar Steele - skreč | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
21.03.16 1. kolo | vs. Edan Leshem | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Daniil Zarichanskyy | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.16 kvalifik. | vs. Gianluigi Quinzi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
09.03.16 1. kolo | vs. Yannick Jankovits | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.16 2. kolo kval. | vs. Janis Podzus | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
07.12.15 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
30.11.15 kvalifik. | vs. Jules Okala | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.15 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.15 2. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
23.11.15 kvalifik. | vs. Nikolay Kolobaev | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.15 1. kolo | vs. Edan Leshem | 6-4, 1-6, 2-0, Edan Leshem - skreč | detail zápasu | |
23.11.15 2. kolo kval. | vs. Amit Rozenberg | 6-1, 2-0, Amit Rozenberg - skreč | detail zápasu | |
23.11.15 2. kolo | vs. Hugo Voljacques | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
26.10.15 kvalifik. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.10.15 1. kolo | vs. Oz Daniel | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.15 2. kolo | vs. Eric James Johnson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.15 2. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
12.10.15 1. kolo | vs. Tom Jomby | 2-6, 3-6 | detail zápasu |