ZÁPAS
09.02.20 | 1. kolo kval. | Gian Luca Tanner | Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-1 | M15 Heraklion | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Švajčiarsko
12.01.01, 23 rokov
12.01.01, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
18.09.00, 23 rokov
18.09.00, 23 rokov
Gian Luca Tanner vs. Stefan Cizelj-Zivkovic - Vzájomné zápasy
09.02.20 | 1. kolo kval. | Gian Luca Tanner | Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Gian Luca Tanner form & Stefan Cizelj-Zivkovic form
Gian Luca Tanner - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Kostka | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Akram El Sallaly | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Gnjatovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Peter Buldorini | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 1-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Thomas George Brun | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sacha Ouzilou | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Liam Gavrielides | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Leon Schmidt | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Volker Anhalt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Noah Schlagenhauf | 2-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Raffael Schaer | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Raphael Vaksmann | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Grasse - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Loris Pourroy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Antoni Fabre | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
09.03.23 kvalifik. | vs. Michael Zhu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.23 2. kolo kval. | vs. Julius Augunas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.23 1. kolo kval. | vs. Hillel Rousseau | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Joao Dinis Silva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Seydina Andre | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Stefan Cizelj-Zivkovic - posledné zápasy
M25 Badalona - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Ortega Redondo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Stijn Slump | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Artem Alekseychuk | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 2-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Luis Francisco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Cian Maguire | 6-3, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Patricio Alvarado | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Zakharov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Novak Novakovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Marko Andrejic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Rimpei Kawakami | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 2-6 | detail zápasu |