Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
27.10.97, 26 rokov
27.10.97, 26 rokov
Giacomo Dambrosi vs. Paolo Dagnino - Vzájomné zápasy
04.09.17 | 1. kolo kval. | Giacomo Dambrosi | Paolo Dagnino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Italy F28 | antuka |
Giacomo Dambrosi form & Paolo Dagnino form
Giacomo Dambrosi - posledné zápasy
M25 Padova - antuka | ||||
13.08.22 semifinále | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.08.22 štvrťfinále | vs. Giovanni Oradini | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mariano Navone | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Niccolo Ciavarella | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
20.05.22 štvrťfinále | vs. Sandro Kopp | 2-6, 1-4, - Giacomo Dambrosi - skreč | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Tobias Smoliner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Paul Jubb | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
28.10.21 štvrťfinále | vs. Tim Handel | 6-72, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.21 2. kolo | vs. Mick Veldheer | 3-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
26.10.21 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-4, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Sandro Ehrat | 4-6, 1-3, - Giacomo Dambrosi - skreč | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.05.21 finále | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.21 semifinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-72, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.21 štvrťfinále | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 7-65, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.04.21 finále | vs. Francesco Passaro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.21 semifinále | vs. Daniel Michalski | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.21 štvrťfinále | vs. Lucas Krainer | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.04.21 2. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
28.03.21 finále | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.21 semifinále | vs. Corentin Denolly | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.21 štvrťfinále | vs. Alex Rybakov | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu |
Paolo Dagnino - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Yosvani Maturell | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Lisandru Rodriguez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Tae-Woo Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Jordi Munoz-Abreu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Athanassios Manekas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Mohamed Elyes Ferah | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Appiano - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Marek Gengel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Thomas Thaler | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Niccolo Inserra | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Tommaso Roggero | 7-5, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Yassine Smiej | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Pierre Delage | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Carlos Garcia Vazquez | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Manuel Barros | 7-5, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diaz Freire | 6-3, 6-73, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Amadatus Admiraal | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Pierre Delage | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Arturs Lazdins | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Mohamad Gomaa | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Jevtic | 6-77, 6-74 | detail zápasu |