ZÁPAS
26.11.19 | kvalifik. | Geronimo Marcolini | Francisco Erramuspe | 1-6, 6-3, 10-7 | M15 Maldonado | antuka |
ŠTATISTIKY
Argentina
27.05.01, 22 rokov
27.05.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Uruguay
12.10.01, 22 rokov
12.10.01, 22 rokov
Geronimo Marcolini vs. Francisco Erramuspe - Vzájomné zápasy
26.11.19 | kvalifik. | Geronimo Marcolini | Francisco Erramuspe | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | M15 Maldonado | antuka |
Geronimo Marcolini form & Francisco Erramuspe form
Geronimo Marcolini - posledné zápasy
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Sami Stracquadanio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
20.04.21 kvalifik. | vs. Alessandro Ragazzi | 2-2, - Geronimo Marcolini - skreč | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Christian Didier Chin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Pablo Alemany | 0-3, - Geronimo Marcolini - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Victor Bini | 6-75, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Anirudh Chandrasekar | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Giulio Colacioppo | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.20 2. kolo kval. | vs. Fausto Tabacco | 0-4, - Geronimo Marcolini - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. George Davies | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Boruch Skierkier | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Fletcher Scott | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
02.12.19 kvalifik. | vs. Thiago Cigarran | 6-3, 6-74, 8-10 | detail zápasu | |
01.12.19 2. kolo kval. | vs. Michal Wozniak | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Leonardo Suarez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Francisco Erramuspe | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Jeremias Rocco | 6-3, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
Argentina F9 - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Benjamin L. Ambrosio | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Francisco Erramuspe - posledné zápasy
M15 Maldonado - antuka | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Geronimo Marcolini | 6-1, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Salomon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Santiago Besada | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Alexander Reyes | 6-3, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Nick Chappell | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nathaniel Han | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Charles Force | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Peter Bertran | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Jacob Sullivan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Argentina F7 - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Mateo Berne | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Peru F2 - antuka | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Enrico Dos Santos Lima | 2-6, 4-6 | detail zápasu |