ZÁPAS
13.06.17 | 1. kolo | Geronimo Espin Busleiman | Facundo Arguello | 6-3, 1-6, 6-4 | Argentina F2 | antuka |
ŠTATISTIKY
Geronimo Espin Busleiman | Facundo Arguello | |
1. podanie % | 64/91 (70%) | 49/71 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 40/64 (63%) | 30/49 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/27 (41%) | 14/22 (64%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 27/71 (38%) | 40/91 (44%) |
Vyhrané body celkom | 78/162 (48%) | 84/162 (52%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Geronimo Espin Busleiman vs. Facundo Arguello - Vzájomné zápasy
07.09.17 | štvrťfinále | Facundo Arguello | Geronimo Espin Busleiman | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Argentina F6 | antuka |
21.06.17 | 2. kolo | Facundo Arguello | Geronimo Espin Busleiman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Argentina F3 | antuka |
13.06.17 | 1. kolo | Geronimo Espin Busleiman | Facundo Arguello | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | Argentina F2 | antuka |
Geronimo Espin Busleiman form & Facundo Arguello form
Geronimo Espin Busleiman - posledné zápasy
Turkey F39 - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
02.12.18 semifinále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.18 2. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.12.18 štvrťfinále | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.18 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Nik Razborsek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.18 1. kolo | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Argentina F6 - antuka | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Maximiliano Estevez | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.18 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Argentina F5 - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Maximiliano Estevez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F4 - antuka | ||||
06.09.18 štvrťfinále | vs. Valentin Florez | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.18 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 0-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Santiago Besada | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Italy F15 - antuka | ||||
22.06.18 štvrťfinále | vs. Franco Capalbo | - | detail zápasu | |
21.06.18 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Janis Podzus | 6-4, 5-4, Janis Podzus - skreč | detail zápasu | |
Tunisia F23 - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F22 - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Felipe Acosta (ARG) | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Luca Gelhardt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F19 - tvrdý | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Vasko Mladenov | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F18 - tvrdý | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Moritz Thiem | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Italy F9 - antuka | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Italy F8 - antuka | ||||
15.04.18 kvalifik. | vs. Luca George Tatomir | 6-4, 3-3, - Geronimo Espin Busleiman - skreč | detail zápasu | |
14.04.18 2. kolo kval. | vs. Milos Nikolic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Italy F7 - antuka | ||||
09.04.18 kvalifik. | vs. Toby Martin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Matteo Lugari | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Italy F6 - antuka | ||||
04.04.18 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 6-77 | detail zápasu |
Facundo Arguello - posledné zápasy
Campinas Challenger - antuka | ||||
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 7-60, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
06.03.20 štvrťfinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
29.02.20 štvrťfinále | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 6-1, 6-72 | detail zápasu | |
28.02.20 2. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
16.02.20 finále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.20 štvrťfinále | vs. Nicolas Alvarez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bastian Malla | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.19 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Steven Diez | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Markus Eriksson | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Blaz Kavcic | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
22.06.19 semifinále | vs. Kimmer Coppejans | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.19 štvrťfinále | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.06.19 3. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.19 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu |