ZÁPAS
30.01.16 | semifinále | Gerard Granollers | Ricardo Ojeda Lara | 3-6, 6-4, 6-3 | Spain F1 | antuka |
ŠTATISTIKY
Gerard Granollers | Ricardo Ojeda Lara | |
1. podanie % | 39/88 (44%) | 56/89 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/39 (67%) | 34/56 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 24/49 (49%) | 16/33 (48%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 5/6 (83%) |
Vyhrané body z returnu | 39/89 (44%) | 38/88 (43%) |
Vyhrané body celkom | 89/177 (50%) | 88/177 (50%) |
Dvojchyby | 6 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gerard Granollers vs. Ricardo Ojeda Lara - Vzájomné zápasy
19.02.20 | 1. kolo | Ricardo Ojeda Lara | Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | detail zápasu | M15 Paguera | antuka |
04.03.16 | štvrťfinále | Gerard Granollers | Ricardo Ojeda Lara | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Spain F6 | antuka |
30.01.16 | semifinále | Gerard Granollers | Ricardo Ojeda Lara | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | Spain F1 | antuka |
03.10.11 | 1. kolo | Ricardo Ojeda Lara | Gerard Granollers | 7-65, 3-6, 6-2 | detail zápasu | Spain F36 | tvrdý |
Gerard Granollers form & Ricardo Ojeda Lara form
Gerard Granollers - posledné zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.21 kvalifik. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Noam Okala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-2, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
06.03.20 štvrťfinále | vs. Pablo Llamas Ruiz | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Jules Okala | 6-2, 2-1, Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 6-711, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Traviesa Mola | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Tomislav Brkic | 0-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Sergio Martos Gornes | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo | vs. Blaz Kavcic | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Manerbio Challenger - antuka | ||||
06.08.19 2. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Frederico Gil | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - antuka | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
08.05.19 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo | vs. Luis Faria | 7-5, 7-5 | detail zápasu |
Ricardo Ojeda Lara - posledné zápasy
M15 Sintra - tvrdý | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Joao Monteiro | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Tiago Cacao | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.03.20 štvrťfinále | vs. Timo Legout | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Louis Dussin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
01.03.20 semifinále | vs. Tiago Cacao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.20 finále | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.20 štvrťfinále | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Joao Monteiro | 7-63, 3-3, Joao Monteiro - skreč | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
22.02.20 semifinále | vs. Pedro Cachin | 6-76, 1-4, - Ricardo Ojeda Lara - skreč | detail zápasu | |
21.02.20 štvrťfinále | vs. Jonathan Eysseric | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Aaron Cohen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
01.12.19 semifinále | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.19 štvrťfinále | vs. Marvin Netuschil | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.11.19 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
10.11.19 finále | vs. Javier Marti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.19 semifinále | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.19 štvrťfinále | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 6-1 | detail zápasu |