ZÁPAS
06.07.16 | 2. kolo | Gerard Granollers | Raul Brancaccio | 6-0, 6-1 | Italy F19 | antuka |
ŠTATISTIKY
Gerard Granollers | Raul Brancaccio | |
1. podanie % | 24/38 (63%) | 30/56 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/24 (83%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/14 (50%) | 8/26 (31%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 33/56 (59%) | 11/38 (29%) |
Vyhrané body celkom | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gerard Granollers vs. Raul Brancaccio - Vzájomné zápasy
06.07.16 | 2. kolo | Gerard Granollers | Raul Brancaccio | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Italy F19 | antuka |
Gerard Granollers form & Raul Brancaccio form
Gerard Granollers - posledné zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.21 kvalifik. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Noam Okala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-2, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
06.03.20 štvrťfinále | vs. Pablo Llamas Ruiz | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Jules Okala | 6-2, 2-1, Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 6-711, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Traviesa Mola | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Tomislav Brkic | 0-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Sergio Martos Gornes | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo | vs. Blaz Kavcic | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Manerbio Challenger - antuka | ||||
06.08.19 2. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Frederico Gil | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - antuka | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
08.05.19 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo | vs. Luis Faria | 7-5, 7-5 | detail zápasu |
Raul Brancaccio - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Henrique Rocha | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 7-67, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 6-74, 1-3, - Raul Brancaccio - skreč | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Hugo Gaston | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Robert Strombachs | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nick Chappell | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 7-64, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 7-5, 5-7, 6-78 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 7-5 | detail zápasu |