ZÁPAS
02.08.15 | kvalifik. | Georgi Rumenov Payakov | Roberto Ortega-Olmedo | 6-3, 2-6, 6-1 | Segovia Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Georgi Rumenov Payakov | Roberto Ortega-Olmedo | |
1. podanie % | 66/89 (74%) | 45/80 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 40/66 (61%) | 25/45 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/23 (52%) | 18/35 (51%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 37/80 (46%) | 37/89 (42%) |
Vyhrané body celkom | 89/169 (53%) | 80/169 (47%) |
Dvojchyby | 6 | 4 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Georgi Rumenov Payakov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Georgi Rumenov Payakov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgi Rumenov Payakov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgi Rumenov Payakov | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Georgi Rumenov Payakov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Georgi Rumenov Payakov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Georgi Rumenov Payakov | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Georgi Rumenov Payakov | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-5 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Georgi Rumenov Payakov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Georgi Rumenov Payakov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgi Rumenov Payakov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Georgi Rumenov Payakov | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Georgi Rumenov Payakov vs. Roberto Ortega-Olmedo - Vzájomné zápasy
02.08.15 | kvalifik. | Georgi Rumenov Payakov | Roberto Ortega-Olmedo | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | Segovia Challenger | tvrdý |
18.05.15 | semifinále | Georgi Rumenov Payakov | Roberto Ortega-Olmedo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Portugal F6 | tvrdý |
30.03.15 | semifinále | Georgi Rumenov Payakov | Roberto Ortega-Olmedo | 7-5, 7-65 | detail zápasu | Spain F7 | tvrdý |
Georgi Rumenov Payakov form & Roberto Ortega-Olmedo form
Georgi Rumenov Payakov - posledné zápasy
Madrid - antuka | ||||
30.04.16 1. kolo kval. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
08.09.15 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 6-0, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
15.08.15 1. kolo kval. | vs. Gero Kretschmer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F25 - tvrdý | ||||
10.08.15 1. kolo | vs. Jorge Hernando-Ruano | 7-64, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
06.08.15 2. kolo | vs. Marcel Granollers | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
03.08.15 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.15 kvalifik. | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
01.08.15 2. kolo kval. | vs. Manuel Montalvo Hidalgo | Manuel Montalvo Hidalgo - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Portugal F10 - tvrdý | ||||
20.07.15 1. kolo | vs. Jorge Hernando-Ruano | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.15 semifinále | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.07.15 2. kolo | vs. Matthew Short | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.07.15 štvrťfinále | vs. Gregoire Jacq | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F9 - tvrdý | ||||
13.07.15 2. kolo | vs. Matteo Berrettini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.15 štvrťfinále | vs. Jorge Hernando-Ruano | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.15 semifinále | vs. Romain Barbosa | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.07.15 1. kolo | vs. Jordi Vives | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.07.15 finále | vs. Soren Hess-Olesen | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F19 - tvrdý | ||||
29.06.15 1. kolo | vs. Adria Mas Mascolo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.06.15 štvrťfinále | vs. Juan-Samuel Arauzo-Martinez | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.15 2. kolo | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F18 - tvrdý | ||||
22.06.15 1. kolo | vs. David Vega Hernandez | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
22.06.15 2. kolo | vs. Joaquin Munoz-Hernandez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F16 - antuka | ||||
01.06.15 1. kolo | vs. Sergio Martos Gornes | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
01.06.15 2. kolo | vs. Federico Zeballos | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.15 štvrťfinále | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F7 - tvrdý | ||||
25.05.15 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-73, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
25.05.15 1. kolo | vs. Alejandro Molina Rodriguez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F6 - tvrdý | ||||
18.05.15 semifinále | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.05.15 1. kolo | vs. Salvador Bandeira | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.15 finále | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Roberto Ortega-Olmedo - posledné zápasy
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
22.10.21 štvrťfinále | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - skreč | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Mallorca - tráva | ||||
19.06.21 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Almaty 1 - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
21.05.21 štvrťfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - skreč | detail zápasu | |
Salinas 2 - tvrdý | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | detail zápasu |