ZÁPAS
17.09.18 | 1. kolo | George Tsivadze | Yan Sabanin | 6-2, 6-1 | Kazakhstan F7 | antuka |
ŠTATISTIKY
George Tsivadze | Yan Sabanin | |
1. podanie % | 26/39 (67%) | 24/54 (44%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/26 (77%) | 15/24 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/13 (62%) | 8/30 (27%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/54 (57%) | 11/39 (28%) |
Vyhrané body celkom | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 8 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Yan Sabanin | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
George Tsivadze | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Yan Sabanin | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
George Tsivadze | 2-1 | |
0-0, 30-15, 40-A[BP] | ||
2-2 | Yan Sabanin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
George Tsivadze | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Yan Sabanin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
George Tsivadze | 5-2 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Yan Sabanin | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
George Tsivadze | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Yan Sabanin | |
0-0, 30-40, 40-40 | ||
George Tsivadze | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Yan Sabanin | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
George Tsivadze | 4-1 | |
0-0, 40-15 | ||
5-1 | Yan Sabanin | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
George Tsivadze vs. Yan Sabanin - Vzájomné zápasy
17.09.18 | 1. kolo | George Tsivadze | Yan Sabanin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Kazakhstan F7 | antuka |
George Tsivadze form & Yan Sabanin form
George Tsivadze - posledné zápasy
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Sasha Merzetti | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 1-6, - George Tsivadze - skreč | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Burnashov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Finn Reynolds | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Egor Khotchenkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.22 štvrťfinále | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 7-65, 6-72, 4-10 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Karthigeyan Ravikumar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. David Chelidze | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Daniel Ibragimov | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Ethan Cook | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Liam Oliver | 1-6, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Adam Jones | 2-6, 6-74 | detail zápasu |
Yan Sabanin - posledné zápasy
M25 Santo - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jose Murariu | 3-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jose Carlos Portillo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Jason Janis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Fadi Bidan | 7-65, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Bobbie De Goeijen | 3-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Claus Piening | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Simon Freund | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 6-73, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
17.03.23 štvrťfinále | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Adam Moundir | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Patric Prinoth | 1-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Maximilian Figl | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Ouzilou | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Walid Ahouda | 6-73, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Ryan Thompson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gaziantep - antuka | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |