INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
George Tsivadze vs. Pawel Juszczak - Vzájomné zápasy
04.08.14 | 2. kolo | George Tsivadze | Pawel Juszczak | 3-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | Georgia F2 | antuka |
George Tsivadze form & Pawel Juszczak form
George Tsivadze - posledné zápasy
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Sasha Merzetti | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 1-6, - George Tsivadze - skreč | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Burnashov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Finn Reynolds | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Egor Khotchenkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.22 štvrťfinále | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 7-65, 6-72, 4-10 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Karthigeyan Ravikumar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. David Chelidze | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Daniel Ibragimov | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Ethan Cook | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Liam Oliver | 1-6, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Adam Jones | 2-6, 6-74 | detail zápasu |
Pawel Juszczak - posledné zápasy
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Lewie Lane | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Maciej Rajski | 6-2, 3-0, Maciej Rajski - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Alexander Donski | 7-61, 7-67 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Juliusz Bienkiewicz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
02.07.23 finále | vs. Enrico Dalla Valle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.23 semifinále | vs. Sebastian Sorger | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Benedikt Emesz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Corey Gaal | 6-72, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
18.06.23 finále | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.06.23 semifinále | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.06.23 štvrťfinále | vs. Admir Kalender | 7-5, Admir Kalender - skreč | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Sebastian Dominko | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-0, Ignacio Monzon - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.05.23 semifinále | vs. Andrea Picchione | 5-7, 0-6 | detail zápasu |