INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Niklas Schell vs. George Tsivadze - Vzájomné zápasy
04.03.19 | kvalifik. | George Tsivadze | Niklas Schell | 6-0, 5-1, George Tsivadze - skreč | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Niklas Schell form & George Tsivadze form
Niklas Schell - posledné zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 5-7, 6-2, 2-0, Evgenii Tiurnev - skreč | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.04.24 1. kolo | vs. Samuele Pieri | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Marek Gengel | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-73, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Mats Moraing | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Valentin Kopeikin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Tomas Lanik | 5-7, 6-70 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Issei Okamura | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Jannik Maute | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Pablo Trochu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Federico Salomone | 7-64, 4-6, 1-3, - Niklas Schell - skreč | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
04.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Jannik Opitz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
George Tsivadze - posledné zápasy
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Sasha Merzetti | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 1-6, - George Tsivadze - skreč | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Burnashov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Finn Reynolds | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Egor Khotchenkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.22 štvrťfinále | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 7-65, 6-72, 4-10 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Karthigeyan Ravikumar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. David Chelidze | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Daniel Ibragimov | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Ethan Cook | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Liam Oliver | 1-6, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Adam Jones | 2-6, 6-74 | detail zápasu |