ZÁPAS
18.09.17 | 1. kolo kval. | George Davies | Sizya Ernest Kivanda | 6-72, 7-63, 6-3 | Great Britain | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Veľká Británia
25.04.95, 28 rokov
25.04.95, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
10.04.92, 31 rokov
10.04.92, 31 rokov
George Davies vs. Sizya Ernest Kivanda - Vzájomné zápasy
18.09.17 | 1. kolo kval. | George Davies | Sizya Ernest Kivanda | 6-72, 7-63, 6-3 | detail zápasu | Great Britain | tvrdý |
George Davies form & Sizya Ernest Kivanda form
George Davies - posledné zápasy
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 2-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
14.09.21 kvalifik. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Liborio | 6-4, 6-74, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
05.09.21 2. kolo kval. | vs. John Echeverria | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
23.08.21 kvalifik. | vs. Savva Polukhin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 7-68, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Guy Orly Iradukunda | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Dwaine Duncan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.20 2. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Geronimo Marcolini | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Luis Patino | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.20 2. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 7-68, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.20 2. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 7-65, 4-2, Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
22.09.20 2. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Renan Perdigao | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Mikolaj Borkowski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Julius Tverijonas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-4, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
M25 Barnstaple - tvrdý I. | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Alexis Canter | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 5-7, 7-68, 10-8 | detail zápasu |
Sizya Ernest Kivanda - posledné zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Felix Mischker | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.23 kvalifik. | vs. George Loffhagen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Summers | 7-62, 6-70, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
22.11.22 2. kolo kval. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 4-6, 7-61, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Yannick Wunderlich | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-63, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Amaury Raynel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Ewan Moore | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
26.09.22 kvalifik. | vs. Axel Bergdahl | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Stidell | 6-2, 4-6, 13-15 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Louis Dussin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Shiva Swaroop | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Maurice | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Tiran Sanghera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Ben Jones | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Luca Teboul | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Julian Cash | 7-64, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 4-6, 2-3, - Sizya Ernest Kivanda - skreč | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Robin Catry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.22 kvalifik. | vs. Anthony Turchi | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Bastien Prod'Homme | 6-1, 6-4 | detail zápasu |