ZÁPAS
04.10.20 | 1. kolo kval. | George Davies | Louis Allen | 7-65, 4-2, - skreč | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Veľká Británia
25.04.95, 28 rokov
25.04.95, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
23.01.00, 24 rokov
23.01.00, 24 rokov
George Davies vs. Louis Allen - Vzájomné zápasy
04.10.20 | 1. kolo kval. | George Davies | Louis Allen | 7-65, 4-2, Louis Allen - skreč | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
27.09.20 | 1. kolo kval. | Louis Allen | George Davies | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
George Davies form & Louis Allen form
George Davies - posledné zápasy
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 2-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
14.09.21 kvalifik. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Liborio | 6-4, 6-74, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
05.09.21 2. kolo kval. | vs. John Echeverria | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
23.08.21 kvalifik. | vs. Savva Polukhin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 7-68, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Guy Orly Iradukunda | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.20 2. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Dwaine Duncan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Geronimo Marcolini | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Luis Patino | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.20 2. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 7-68, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 7-65, 4-2, Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
04.10.20 2. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
22.09.20 2. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Renan Perdigao | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Mikolaj Borkowski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Julius Tverijonas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-4, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
M25 Barnstaple - tvrdý I. | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Alexis Canter | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 5-7, 7-68, 10-8 | detail zápasu |
Louis Allen - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 0-6, 1-3, - Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sahej Maker | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Noel Larwig | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Safonov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Martin Zeljenka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Markus Wunder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 5-7, 1-3, - Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Francois Musitelli | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Mehdi Benchakroun | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Lorusso | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Atharva Sharma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Paul Armin Albrecht | 7-5, 6-3 | detail zápasu |