ZÁPAS
13.02.17 | 2. kolo kval. | George Davies | Andrea Guerrieri | 7-66, 6-4 | Great Britain | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Veľká Británia
25.04.95, 28 rokov
25.04.95, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
George Davies vs. Andrea Guerrieri - Vzájomné zápasy
13.02.17 | 2. kolo kval. | George Davies | Andrea Guerrieri | 7-66, 6-4 | detail zápasu | Great Britain | tvrdý I. |
George Davies form & Andrea Guerrieri form
George Davies - posledné zápasy
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 2-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
14.09.21 kvalifik. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Liborio | 6-4, 6-74, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
05.09.21 2. kolo kval. | vs. John Echeverria | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
23.08.21 kvalifik. | vs. Savva Polukhin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 7-68, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Guy Orly Iradukunda | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.20 2. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Dwaine Duncan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Luis Patino | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Geronimo Marcolini | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.20 2. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 7-68, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 7-65, 4-2, Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
04.10.20 2. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
22.09.20 2. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Renan Perdigao | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Mikolaj Borkowski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Julius Tverijonas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-4, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
M25 Barnstaple - tvrdý I. | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Alexis Canter | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 5-7, 7-68, 10-8 | detail zápasu |
Andrea Guerrieri - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Martin Klizan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Milan Welte | 6-74, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Adam Heinonen | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amit Vales | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jerome Kym | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Kai Lemstra | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Cox | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 6-72, 4-1, Alexey Vatutin - skreč | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Blockx | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 6-71, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Niklas Schell | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Henrique Rocha | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Andrea Colombo | 6-0, 6-2 | detail zápasu |