ZÁPAS
03.07.16 | 1. kolo | Geoffrey Blancaneaux | Yuta Shimizu | 6-4, 6-1 | Wimbledon (juniors) | tráva |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Geoffrey Blancaneaux | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Geoffrey Blancaneaux | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Geoffrey Blancaneaux | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Geoffrey Blancaneaux | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Geoffrey Blancaneaux | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-4 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Geoffrey Blancaneaux | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Geoffrey Blancaneaux | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Geoffrey Blancaneaux | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40 | ||
Geoffrey Blancaneaux | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Geoffrey Blancaneaux vs. Yuta Shimizu - Vzájomné zápasy
03.07.16 | 1. kolo | Geoffrey Blancaneaux | Yuta Shimizu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Wimbledon (juniors) | tráva |
Geoffrey Blancaneaux form & Yuta Shimizu form
Geoffrey Blancaneaux - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Philip Sekulic | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Adam Walton | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Li Tu | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Omar Jasika | 6-4, 6-71, 6-3 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Andres Martin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
11.11.23 štvrťfinále | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Luca Nardi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Sho Katayama | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Ghibaudo | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 6-2 | detail zápasu |
Yuta Shimizu - posledné zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 finále | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.23 semifinále | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
23.11.23 štvrťfinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detail zápasu |