Argentina
18.09.98, 25 rokov
18.09.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chile
28.09.96, 27 rokov
28.09.96, 27 rokov
Gaston Erhardt vs. Guillermo Aracena - Vzájomné zápasy
10.02.20 | 2. kolo kval. | Gaston Erhardt | Guillermo Aracena | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M25 Lima | antuka |
Gaston Erhardt form & Guillermo Aracena form
Gaston Erhardt - posledné zápasy
M25 Jablonec - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.20 kvalifik. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Uryson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Agustin Lema | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
25.02.20 2. kolo kval. | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bianchi | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Ignacio Carou | 5-7, 7-5, 14-12 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicholas Shamma | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Guillermo Aracena | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Michael Zhu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.20 kvalifik. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Eduardo Sanchez-Carrion | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Francisco Aranguren | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Federico Juan Aguilar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Federico Seco Trabella | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Christian Oliveira | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Andre Miele | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 kvalifik. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Hugo Moura | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Andre Miele | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Maximiliano Estevez | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Santino Morel Rieder | 6-2, 7-63 | detail zápasu |
Guillermo Aracena - posledné zápasy
M15 Quito - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Julian Gimenez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Christian Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Nicolas Montes De Oca Murillo | 6-2, 6-73, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Villa - antuka | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Wulfrano Martinez Mora Esdras | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Contreras (2003) | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Medellin - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Marin Dumitru | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Ibague - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Eduardo Lacalle | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kottingbrunn - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Edan Andree Benitez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Gaston Erhardt | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Jesus Echevarri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Emiliano Troche | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chile F3 - antuka | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Chile F2 - antuka | ||||
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Cristopher Kohl | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chile F1 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Gaston-Arturo Grimolizzi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Peru F3 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Peru F2 - antuka | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Jose Luis Claro | 6-2, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Peru F1 - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Jordan Iturra | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Argentina F6 - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Francisco Aranguren | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F5 - antuka | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Agustin Riquelme | 2-6, 2-6 | detail zápasu |