ZÁPAS
19.06.17 | kvalifik. | Gabriele Moghini | Jeremy Gschwendtner | 7-5, 6-3 | Poland F2 | antuka |
ŠTATISTIKY
Švajčiarsko
26.06.96, 27 rokov
13 668 $
26.06.96, 27 rokov
13 668 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
21.08.98, 25 rokov
21.08.98, 25 rokov
Gabriele Moghini vs. Jeremy Gschwendtner - Vzájomné zápasy
19.06.17 | kvalifik. | Gabriele Moghini | Jeremy Gschwendtner | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Poland F2 | antuka |
Gabriele Moghini form & Jeremy Gschwendtner form
Gabriele Moghini - posledné zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 7-5, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Mika Brunold | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Malgaroli | 7-65, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Castelo - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Nicolas Herrero | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Qiulin Wang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Phillip Jordan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cattolica - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jacopo Landini | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Rita | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 4-6, - Gabriele Moghini - skreč | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Fabio Nestola | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Vidunov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Nucera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Peter Nad | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Min Seong Kim | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.22 kvalifik. | vs. James Davis | 6-75, 6-78 | detail zápasu | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Danila Budov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.22 semifinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Jeremy Gschwendtner - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Jeremy Taylor | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlo Angeli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Michele Ribecai | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Pau Bosch Munoz | 6-71, 6-0, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ander Tarrio Ponte | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Matteo De Vincentis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alessandro Spadola | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Ibroximjon Xakimov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Christopher Bulus | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Dennis Dragomirov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Mikhail Osipov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Alan Postay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Carl Holder | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 4-6, 6-77 | detail zápasu |