ZÁPAS
10.04.19 | 1. kolo | Gabriele Maria Noce | Ignacio Carou | 6-1, 4-0, - skreč | M15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Gabriele Maria Noce | Ignacio Carou | |
1. podanie % | 26/35 (74%) | 20/32 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/26 (77%) | 11/20 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/9 (67%) | 2/12 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 19/32 (59%) | 9/35 (26%) |
Vyhrané body celkom | 45/67 (67%) | 22/67 (33%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ignacio Carou | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gabriele Maria Noce | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ignacio Carou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriele Maria Noce | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ignacio Carou | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriele Maria Noce | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Ignacio Carou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Gabriele Maria Noce | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ignacio Carou | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriele Maria Noce | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ignacio Carou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriele Maria Noce | 4-0 | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Gabriele Maria Noce vs. Ignacio Carou - Vzájomné zápasy
10.04.19 | 1. kolo | Gabriele Maria Noce | Ignacio Carou | 6-1, 4-0, Ignacio Carou - skreč | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Gabriele Maria Noce form & Ignacio Carou form
Gabriele Maria Noce - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nikita Bilozertsev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
30.11.23 štvrťfinále | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 5-2, Giovanni Calvano - skreč | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Arthur Fery | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Dominik Recek | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 3-6, 7-62, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-73, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
01.07.23 štvrťfinále | vs. Valerio Aboian | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Pietro Pampanin | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Ignacio Carou - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 štvrťfinále | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
14.03.24 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Menzel | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-4, - Ignacio Carou - skreč | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Vitek Horak | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Gustavo Heide | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Luis Jose Nakamine | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jasel Beltre | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu |