ZÁPAS
02.10.18 | kvalifik. | Gabriele Bosio | Pavel Shchaya-Zubrov | 6-2, 6-2 | Turkey F30 | antuka |
ŠTATISTIKY
Taliansko
25.11.00, 23 rokov
20 095 $
25.11.00, 23 rokov
20 095 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
24.06.94, 29 rokov
24.06.94, 29 rokov
Gabriele Bosio vs. Pavel Shchaya-Zubrov - Vzájomné zápasy
02.10.18 | kvalifik. | Gabriele Bosio | Pavel Shchaya-Zubrov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Turkey F30 | antuka |
Gabriele Bosio form & Pavel Shchaya-Zubrov form
Gabriele Bosio - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. John Sperle | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Philip Henning | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Stefan Vujic | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Mustafa Erdogan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Piet Luis Pinter | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Giorgi Giorgadze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Jay Lin Gibson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Sam Linck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Gabriele Volpi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Krylov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Ben Jones | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Zekai Li | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Aleksa Pisaric | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Runyu Zhao | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Emile Hudd | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Peter Nad | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Zelimir Rudan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Cesar Bourgois | 5-7, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Faris Zakaryia | 6-1, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Oskar Oliver Stuchlik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Pavel Shchaya-Zubrov - posledné zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Petr Kapuskin | 6-3, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Aristarkh Safonov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Daniel Litvinov | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Ilya Lebedev (2003) | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Arvid Nordquist | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Robin Erik Parts | 6-73, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
12.04.21 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 1-3, - Pavel Shchaya-Zubrov - skreč | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Billy Harris | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Denis Puzanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Igor Trunov | 7-63, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Radimir Lutkovskii | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.19 kvalifik. | vs. Colin Van Beem | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Rok Komac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Igor Saveljic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Jonas Greif | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 6-3, 3-6, 15-13 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-1 | detail zápasu |