ZÁPAS
12.05.18 | 1. kolo kval. | Gabriel Tumasonis | Leonardo Schmitz Frederico | 6-1, 6-0 | Brazil F4 | antuka |
ŠTATISTIKY
Brazília
22.01.96, 28 rokov
11 620 $
22.01.96, 28 rokov
11 620 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Brazília
13.01.00, 24 rokov
13.01.00, 24 rokov
Gabriel Tumasonis vs. Leonardo Schmitz Frederico - Vzájomné zápasy
12.05.18 | 1. kolo kval. | Gabriel Tumasonis | Leonardo Schmitz Frederico | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Brazil F4 | antuka |
Gabriel Tumasonis form & Leonardo Schmitz Frederico form
Gabriel Tumasonis - posledné zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Facundo Bermejo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Henrique Azevedo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Joaquim Almeida | 2-6, - Gabriel Tumasonis - skreč | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Facundo Bermejo | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Sean Hess | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Belem - tvrdý | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Miguel Angel Cabrera | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Manuel Greco | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Mogi - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Eugenio Almeida Junior | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Ziwen Ju | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Liam Oliver | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Thomas Brown | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vacaria - antuka | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Gabriel Schenekenberg | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25+H Lajeado - antuka | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Pedro Rodrigues (2006) | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Andrew Rogers | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Victor Lilov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Brasilia - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Fernando Yamacita | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
23.08.22 1. kolo | vs. Christian Oliveira | 7-66, 6-2 | detail zápasu |
Leonardo Schmitz Frederico - posledné zápasy
Brazil F8 - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Rafael Matos | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Fabio Varella | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Nicolas Zaidman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Joao Pedro Alcantara | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Brazil F7 - antuka | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Felipe Assuncao Garla | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Joao Hinsching | 1-6, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Renan Perdigao | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Brazil F6 - antuka | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Alex Blumenberg | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Joao Pedro Okano | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Amit Kakon | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F22 - antuka | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Bekir Berk Sahin | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F21 - antuka | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Arturs Lazdins | 7-65, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Maxi Fellner | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F20 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Brazil F4 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brazil F4 - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 1-6, 1-6 | detail zápasu |