Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
24.03.97, 27 rokov
17 150 $
24.03.97, 27 rokov
17 150 $
Gabor Borsos vs. Vitalii Shcherba - Vzájomné zápasy
25.09.17 | kvalifik. | Gabor Borsos | Vitalii Shcherba | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Kazakhstan F7 | antuka |
Gabor Borsos form & Vitalii Shcherba form
Gabor Borsos - posledné zápasy
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 1-3, - Gabor Borsos - skreč | detail zápasu | |
M15 Szekesfehervar - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
02.08.19 štvrťfinále | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Balatonalmadi - antuka | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Marek Semjan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Gyula - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Simone Roncalli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Michele Fois | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.19 kvalifik. | vs. Ljubomir Celebic | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Andras Necz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.19 kvalifik. | vs. Deni Zmak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Bessire | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Budapest Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.19 1. kolo | vs. Lucas Miedler | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.19 | vs. Alexander Zverev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.19 2. kolo | vs. Adelchi Virgili | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.19 1. kolo | vs. Leopold Zima | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Maciej Smola | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
05.12.18 1. kolo | vs. Liam Day | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Tyler Lu | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Peter Nagy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Robbie Arends | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F32 - antuka | ||||
14.10.18 kvalifik. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Josip Jerolimov | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Vitalii Shcherba - posledné zápasy
M15 Bratislava - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
24.11.20 kvalifik. | vs. Yann Marti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.20 1. kolo | vs. Tom Kocevar-Desman | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Pierre Delage | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
28.09.20 kvalifik. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Filip Duda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Filip Michl | 6-3, 0-6, 2-10 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Filip Maric | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Yuki Ikeda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Matt Kuhar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Marco Zocastello | 6-75, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Xin Gao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Jakob Aichhorn | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Edward Hubner | 4-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Christopher Hutterer | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Matyas Fuele | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Horst Rieder | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Carl Soderlund | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Balatonalmadi - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu |