ZÁPAS
12.02.20 | 2. kolo | Frederico Ferreira Silva | Kimmer Coppejans | 6-3, 3-6, 7-5 | Bengalaru Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Frederico Ferreira Silva | Kimmer Coppejans | |
1. podanie % | 55/94 (59%) | 64/100 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 38/55 (69%) | 35/64 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/39 (49%) | 21/36 (58%) |
Vyhrané break-bally | 5/16 (31%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 44/100 (44%) | 37/94 (39%) |
Vyhrané body celkom | 101/194 (52%) | 93/194 (48%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esá | 6 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Frederico Ferreira Silva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Frederico Ferreira Silva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Frederico Ferreira Silva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Frederico Ferreira Silva | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Frederico Ferreira Silva | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Frederico Ferreira Silva | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Frederico Ferreira Silva | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Frederico Ferreira Silva | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Frederico Ferreira Silva | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Frederico Ferreira Silva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Frederico Ferreira Silva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Frederico Ferreira Silva | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Frederico Ferreira Silva | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Frederico Ferreira Silva | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Frederico Ferreira Silva | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Frederico Ferreira Silva vs. Kimmer Coppejans - Vzájomné zápasy
12.02.20 | 2. kolo | Frederico Ferreira Silva | Kimmer Coppejans | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | Bengalaru Challenger | tvrdý |
18.02.15 | 2. kolo | Kimmer Coppejans | Frederico Ferreira Silva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | New Delhi | tvrdý |
04.07.12 | 3. kolo | Kimmer Coppejans | Frederico Ferreira Silva | 6-1, 6-74, 6-4 | detail zápasu | Wimbledon (juniors) | tráva |
Frederico Ferreira Silva form & Kimmer Coppejans form
Frederico Ferreira Silva - posledné zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Duarte Vale | 6-4, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Hynek Barton | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 7-62, 7-65 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. James McCabe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ryan Peniston | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lilian Marmousez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Antoine Bellier | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Darwin Blanch | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Arthur Fery | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Dali Blanch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Francisco Oliveira | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Liam Broady | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Daniel Cox | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Mayo | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
29.06.23 kvalifik. | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Emilio Gomez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Kimmer Coppejans - posledné zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-71, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 6-4, 0-1, - Kimmer Coppejans - skreč | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
22.09.23 2. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 1. kolo | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Khumoun Sultanov | 6-78, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.23 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 5-7, 7-69 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Dino Prizmic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Marko Topo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Norbert Gombos | 3-5, Norbert Gombos - skreč | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-77, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mirza Basic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
23.07.23 kvalifik. | vs. Cristian Garin | 6-2, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
14.07.23 štvrťfinále | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Francesco Forti | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 7-65, 3-6, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.06.23 kvalifik. | vs. Taro Daniel | 6-3, 4-6, 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Timofey Skatov | 6-73, 6-4, 7-611 | detail zápasu |