ZÁPAS
05.11.13 | 1. kolo | Frank Dancevic | Matteo Donati | 6-75, 6-1, 6-1 | Ortisei Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Frank Dancevic | Matteo Donati | |
1. podanie % | 40/77 (52%) | 43/92 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/40 (88%) | 28/43 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 21/37 (57%) | 20/49 (41%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 44/92 (48%) | 21/77 (27%) |
Vyhrané body celkom | 100/169 (59%) | 69/169 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esá | 8 | 8 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Frank Dancevic vs. Matteo Donati - Vzájomné zápasy
20.03.15 | štvrťfinále | Frank Dancevic | Matteo Donati | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Drummondville Challenger | tvrdý I. |
18.11.13 | 1. kolo | Frank Dancevic | Matteo Donati | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Andria Challenger | tvrdý I. |
05.11.13 | 1. kolo | Frank Dancevic | Matteo Donati | 6-75, 6-1, 6-1 | detail zápasu | Ortisei Challenger | tvrdý I. |
Frank Dancevic form & Matteo Donati form
Frank Dancevic - posledné zápasy
Auckland - tvrdý | ||||
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Mikael Ymer | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
28.09.19 1. kolo kval. | vs. Jeremy Chardy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeny Donskoy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
28.07.18 semifinále | vs. Peter Polansky | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.18 štvrťfinále | vs. Alexander Sarkissian | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.18 2. kolo | vs. Lucas Miedler | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Mikael Torpegaard | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.18 1. kolo | vs. Brayden Schnur | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tráva | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Mikhail Youzhny | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Poprad Tatry - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Adam Pavlasek | 5-7, - Frank Dancevic - skreč | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. David Poljak | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.06.18 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Vitalii Shcherba | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Edoardo Eremin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Ante Pavic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
20.05.18 kvalifik. | vs. Noah Rubin | 6-72, 6-73 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Savannah Challenger - antuka | ||||
03.05.18 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
22.04.18 kvalifik. | vs. Trent Bryde | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.04.18 2. kolo kval. | vs. Sebastian Korda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Henri Laaksonen | 6-2, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.04.18 kvalifik. | vs. Martin Cuevas | 6-78, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.04.18 2. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
16.03.18 štvrťfinále | vs. Brayden Schnur | - | detail zápasu | |
15.03.18 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 7-66, 6-2 | detail zápasu |
Matteo Donati - posledné zápasy
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sanremo Challenger - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Denis Petak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
07.08.22 finále | vs. Corentin Denolly | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.22 semifinále | vs. Max Houkes | 6-4, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
05.08.22 štvrťfinále | vs. Pavel Nejedly | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.22 2. kolo | vs. Stefano Battaglino | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Marko Andrejic | 6-1, 6-72, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Innsbruck - antuka | ||||
23.07.22 semifinále | vs. Max Houkes | 6-3, 1-6, 0-1, - Matteo Donati - skreč | detail zápasu | |
22.07.22 štvrťfinále | vs. Marcello Serafini | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
21.07.22 2. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.22 1. kolo | vs. Michael Gloeckler | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 4-6, 7-5, 1-3, - Matteo Donati - skreč | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 1-3, - Matteo Donati - skreč | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
06.06.22 kvalifik. | vs. Arthur Fils | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Evan Zhu | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
04.05.22 2. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.05.22 kvalifik. | vs. Max Purcell | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Matthias Bachinger | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sanremo Challenger - antuka | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 3-6 | detail zápasu |