Franco Ribero vs. Dor Wertheimer 09.06.2018

Franco Ribero vs. Dor Wertheimer 09.06.2018 - Israel F9 (Netanya) - porovnanie

ZÁPAS

09.06.181. kolo kval.Franco Ribero Dor Wertheimer 6-4, 6-2 Izrael Israel F9 tvrdý

ŠTATISTIKY

6-2

Franco Ribero
Argentina
09.09.99, 20 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
16.03.84, 35 rokov







Dor Wertheimer
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Franco Ribero vs. Dor Wertheimer - Vzájomné zápasy

09.06.181. kolo kval.Franco RiberoDor Wertheimer6-4, 6-2 detail zápasuIzrael Israel F9 tvrdý

Franco Ribero - posledné zápasy

Argentina M15 Buenos - antuka
10.07.19
1. kolo
vs. Lucas Luini2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Argentina M25 Buenos - antuka
02.07.19
1. kolo
vs. Santiago Fa Rodriguez Taverna2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
11.06.18
1. kolo
vs. Alexey Zakharov3-6, 5-7 prehradetail zápasu
10.06.18
kvalifik.
vs. Uri Vodavoz6-3, 6-1 výhradetail zápasu
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Yehonatan Kaufman6-4, 3-0, Yehonatan Kaufman - skrečvýhradetail zápasu
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Dor Wertheimer6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
04.06.18
kvalifik.
vs. Roi Ginat5-7, 1-6 prehradetail zápasu
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Ron Klain6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Spain Spain F13 - tvrdý
27.05.18
2. kolo kval.
vs. Jordi Mas De Ugarte2-6, 7-62, 5-7 prehradetail zápasu
26.05.18
1. kolo kval.
vs. Oscar Traviesa Mola6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Spain Spain F12 - antuka
21.05.18
kvalifik.
vs. Benjamin Pietri1-6, 4-6 prehradetail zápasu
20.05.18
2. kolo kval.
vs. Mikel Aranzabal6-1, 6-1 výhradetail zápasu
19.05.18
1. kolo kval.
vs. Anton De La Puente6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Uganda Uganda F3 - antuka
12.05.18
1. kolo kval.
vs. Yacoub Makzoume4-6, 6-72 prehradetail zápasu
Uganda Uganda F2 - antuka
10.05.18
2. kolo
vs. Fabrizio Ornago7-62, 4-6, 2-6 prehradetail zápasu
09.05.18
1. kolo
vs. Tommaso Gabrieli3-6, 7-5, 6-1 výhradetail zápasu
07.05.18
kvalifik.
vs. Nathan Lavanchy6-1, 6-0 výhradetail zápasu
05.05.18
1. kolo kval.
vs. Kunj Kotak6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F16 - antuka
28.04.18
1. kolo kval.
vs. Adham Gaber2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F15 - antuka
14.04.18
1. kolo kval.
vs. Peter Heller2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F14 - antuka
07.04.18
1. kolo kval.
vs. Ignacio Monzon2-6, 5-7 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F13 - antuka
31.03.18
1. kolo kval.
vs. Christian Oliveira3-6, 6-73 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F12 - antuka
26.03.18
kvalifik.
vs. Andrey Chepelev2-6, 6-74 prehradetail zápasu
25.03.18
2. kolo kval.
vs. Jakob Johansson-Holm4-6, 6-2, 6-4 výhradetail zápasu
24.03.18
1. kolo kval.
vs. Tomas Gerini6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Spain Spain F7 - antuka
21.03.18
2. kolo
vs. Lukas Rosol0-6, 0-6 prehradetail zápasu
20.03.18
1. kolo
vs. Jaume Pla Malfeito3-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
19.03.18
kvalifik.
vs. Arnaud Destrebecq6-2, 6-4 výhradetail zápasu
18.03.18
2. kolo kval.
vs. Pol Martin Tiffon6-4, 6-3 výhradetail zápasu
17.03.18
1. kolo kval.
vs. Arnaud Jolivier7-5, 6-1 výhradetail zápasu

Dor Wertheimer - posledné zápasy

Izrael M15 Sajur - tvrdý
04.09.19
1. kolo
vs. Yair Sarouk3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
26.08.19
kvalifik.
vs. Ran Amar4-6, 6-4, 7-10 prehradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Berk Ilkel6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
20.08.19
kvalifik.
vs. Ran Amar4-6, 6-3, 10-12 prehradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Itay Shpindler6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Ireland M25 Dublin - koberec
30.07.19
kvalifik.
vs. Adam Jones6-73, 2-6 prehradetail zápasu
30.07.19
kvalifik.
vs. Adam Jones6-73, 2-6 prehradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Matthew Earle7-64, 6-4 výhradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Matthew Earle7-64, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Noah Berry2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Shahar Elbaz2-6, 3-6 prehradetail zápasu
10.06.19
kvalifik.
vs. Courtney John Lock6-4, 6-1 výhradetail zápasu
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Gageav6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Preston Brown7-5, 3-6, 6-10 prehradetail zápasu
JAR South Africa - tvrdý
24.11.18
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman2-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
JAR South Africa - tvrdý
19.11.18
2. kolo kval.
vs. Michael-John Every7-63, 6-1 výhradetail zápasu
19.11.18
kvalifik.
vs. Jesse Flores4-6, 3-6 prehradetail zápasu
17.11.18
1. kolo kval.
vs. Victor Putter6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Joshua Luck1-6, 3-6 prehradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
01.10.18
1. kolo
vs. Yannai Barkai5-7, 6-3, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
25.06.18
kvalifik.
vs. Nevo Gabriely4-6, 1-6 prehradetail zápasu
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Adam Levi6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F10 - tvrdý
18.06.18
kvalifik.
vs. Noah Schachter2-6, 0-6 prehradetail zápasu
17.06.18
2. kolo kval.
vs. Itamar Lavie6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Franco Ribero4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
04.06.18
kvalifik.
vs. Yannai Barkai6-4, 1-6, 3-6 prehradetail zápasu
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Ran Amar6-1, 6-2 výhradetail zápasu
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Itamar Lavie6-3, 6-75, 7-64 výhradetail zápasu
Izrael Israel F6 - tvrdý
09.05.18
1. kolo
vs. Yair Sarouk5-7, 6-4, 2-6 prehradetail zápasu
<