ZÁPAS
10.09.20 | 2. kolo | Franco Agamenone | Valentin Vanta | 6-1, 6-2 | M15 Bucharest | antuka |
ŠTATISTIKY
Franco Agamenone | Valentin Vanta | |
1. podanie % | 32/44 (73%) | 25/41 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/32 (75%) | 14/25 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/12 (58%) | 2/16 (13%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 25/41 (61%) | 13/44 (30%) |
Vyhrané body celkom | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
2-0 | Valentin Vanta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Franco Agamenone | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Valentin Vanta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Franco Agamenone | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Valentin Vanta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Franco Agamenone | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Valentin Vanta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Franco Agamenone | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Valentin Vanta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Franco Agamenone | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Valentin Vanta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Franco Agamenone | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Valentin Vanta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
28.09.97, 26 rokov
16 852 $
28.09.97, 26 rokov
16 852 $
Franco Agamenone vs. Valentin Vanta - Vzájomné zápasy
10.09.20 | 2. kolo | Franco Agamenone | Valentin Vanta | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Bucharest | antuka |
Franco Agamenone form & Valentin Vanta form
Franco Agamenone - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Petr Nouza | 5-7, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Valentin Vanta - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 6-0, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
01.10.23 2. kolo kval. | vs. Aleks Genchev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 0-1, - Valentin Vanta - skreč | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Ferri | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. German Samofalov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-74, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Chris Rodesch | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.05.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Vlad Stoica | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Georgi Georgiev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 1-6 | detail zápasu |