ZÁPAS
13.12.16 | 1. kolo | Franco Agamenone | Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 6-3 | Chile F7 | antuka |
ŠTATISTIKY
Franco Agamenone | Genaro Alberto Olivieri | |
1. podanie % | 40/55 (73%) | 31/59 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/40 (70%) | 13/31 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/15 (27%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 32/59 (54%) | 23/55 (42%) |
Vyhrané body celkom | 64/114 (56%) | 50/114 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Franco Agamenone vs. Genaro Alberto Olivieri - Vzájomné zápasy
12.11.22 | semifinále | Genaro Alberto Olivieri | Franco Agamenone | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Montevideo Challenger | antuka |
12.02.20 | 1. kolo | Genaro Alberto Olivieri | Franco Agamenone | 2-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | M25 Lima | antuka |
13.12.16 | 1. kolo | Franco Agamenone | Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Chile F7 | antuka |
Franco Agamenone form & Genaro Alberto Olivieri form
Franco Agamenone - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Petr Nouza | 5-7, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Genaro Alberto Olivieri - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Liam Draxl | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 0-2, - Genaro Alberto Olivieri - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 7-5, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Facundo Mena | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
13.08.23 semifinále | vs. Federico Coria | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.08.23 finále | vs. Marco Trungelliti | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 5-7, - Genaro Alberto Olivieri - skreč | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | detail zápasu |