ZÁPAS
01.06.17 | 2. kolo | Franco Agamenone | Darko Bojanovic | 6-2, 6-3 | Bosnia & | antuka |
ŠTATISTIKY
Franco Agamenone | Darko Bojanovic | |
1. podanie % | 32/46 (70%) | 29/56 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/32 (78%) | 17/29 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/14 (57%) | 11/27 (41%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 28/56 (50%) | 13/46 (28%) |
Vyhrané body celkom | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 6 | 2 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bosna a Herceg.
08.02.97, 27 rokov
18 843 $
08.02.97, 27 rokov
18 843 $
Franco Agamenone vs. Darko Bojanovic - Vzájomné zápasy
01.06.17 | 2. kolo | Franco Agamenone | Darko Bojanovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Bosnia & | antuka |
Franco Agamenone form & Darko Bojanovic form
Franco Agamenone - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Petr Nouza | 5-7, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Darko Bojanovic - posledné zápasy
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Marco Saffratti | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.05.19 štvrťfinále | vs. Mathieu Perchicot | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.19 2. kolo | vs. Yvo Panak | 7-5, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Samuel Brosset | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 0-3, - Darko Bojanovic - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
21.01.19 kvalifik. | vs. Luis Faria | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Zakaria Ben Brahim | 6-72, 7-5, 10-0 | detail zápasu | |
14.01.19 kvalifik. | vs. Luca Gelhardt | 6-1, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
Cameroon F2 - tvrdý | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Nkwenti Blaise Ngwohoh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cameroon F1 - tvrdý | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Leny Mitjana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Herve Antchandie | 6-2, 5-7, 7-64 | detail zápasu | |
Tunisia F35 - tvrdý | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F34 - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Baptiste Anselmo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F33 - tvrdý | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Fausto Tabacco | 1-6, 0-3, - Darko Bojanovic - skreč | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Brian Bencic | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
16.09.18 | vs. Yosuke Watanuki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F5 - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Marcell Bartakovics | - Darko Bojanovic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Darko Jandric | 2-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-1, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-0, 2-0, Maksim Tikhomirov - skreč | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 7-67, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 3-6 | detail zápasu |