INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Franck Pepe vs. Alessandro Petrone - Vzájomné zápasy
20.05.13 | 1. kolo | Franck Pepe | Alessandro Petrone | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Italy F9 | antuka |
Franck Pepe form & Alessandro Petrone form
Franck Pepe - posledné zápasy
France F17 - tvrdý I. | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
France F19 - tvrdý I. | ||||
12.09.17 1. kolo | vs. Dan Added | 2-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
France F18 - tvrdý I. | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
France F18 - tvrdý I. | ||||
14.09.15 2. kolo | vs. Sandro Ehrat | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.15 1. kolo | vs. Theo Fournerie | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
France F9 - antuka | ||||
28.04.14 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.04.14 1. kolo kval. | vs. Mark Burgos | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
28.04.14 kvalifik. | vs. Alexandre Massa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
France F8 - antuka | ||||
21.04.14 2. kolo kval. | vs. Quentin Gueydan | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Switzerland F2 - koberec | ||||
24.03.14 2. kolo kval. | vs. Claude Benz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.14 kvalifik. | vs. Raphael Stucker | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.03.14 1. kolo | vs. Riccardo Stiglich | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.14 2. kolo | vs. Richard Becker | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
France F20 - tvrdý I. | ||||
14.10.13 1. kolo | vs. Jonathan Kanar | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F17 - koberec | ||||
30.09.13 1. kolo | vs. Matthias Wunner | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
France F17 - koberec | ||||
23.09.13 1. kolo | vs. Tim Puetz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F16 - antuka | ||||
26.08.13 1. kolo | vs. Ilya Polonskiy | 1-4, - Franck Pepe - skreč | detail zápasu | |
Belgium F10 - antuka | ||||
19.08.13 1. kolo | vs. Michael Geerts | 3-4, - Franck Pepe - skreč | detail zápasu | |
Germany F14 - antuka | ||||
12.08.13 1. kolo | vs. Mats Moraing | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Italy F20 - antuka | ||||
05.08.13 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.13 1. kolo | vs. Davide Della Tommasina | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Italy F19 - antuka | ||||
29.07.13 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F18 - antuka | ||||
22.07.13 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Italy F17 - antuka | ||||
15.07.13 1. kolo | vs. Claudio Fortuna | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
France F12 - antuka | ||||
08.07.13 2. kolo kval. | vs. Anthony Medina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.07.13 1. kolo | vs. Oliver Golding | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
08.07.13 kvalifik. | vs. Bastien Sorg | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F15 - antuka | ||||
01.07.13 1. kolo kval. | vs. Gianluca Beghi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F7 - antuka | ||||
24.06.13 2. kolo kval. | vs. Andreas Ainalides | 6-4, 2-5, - Franck Pepe - skreč | detail zápasu | |
Germany F5 - antuka | ||||
10.06.13 1. kolo | vs. Jean-Marc Werner | 7-67, 6-72, 6-2 | detail zápasu |
Alessandro Petrone - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Petr Hajek | Petr Hajek - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Dmitry Kovkin | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Peter Nagy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-66, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Octavio Volpi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.09.19 štvrťfinále | vs. Matteo Gigante | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
13.09.19 2. kolo | vs. Omar Giacalone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trieste - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
16.08.19 štvrťfinále | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Antun Vidak | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
02.08.19 štvrťfinále | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Mattia Frinzi | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cuneo - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Andrea Basso | 6-74, 1-6 | detail zápasu |