ZÁPAS
21.07.18 | 2. kolo kval. | Francisco Dias | Namazbek Diushembiev | 6-4, 6-1 | Belgium F5 | antuka |
ŠTATISTIKY
Portugalsko
01.05.92, 31 rokov
14 255 $
01.05.92, 31 rokov
14 255 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
0
29.09.00, 23 rokov
29.09.00, 23 rokov
Francisco Dias vs. Namazbek Diushembiev - Vzájomné zápasy
21.07.18 | 2. kolo kval. | Francisco Dias | Namazbek Diushembiev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Belgium F5 | antuka |
Francisco Dias form & Namazbek Diushembiev form
Francisco Dias - posledné zápasy
M25 Porto - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Ewen Lumsden | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Eduardo Struvay | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Pavel Shumeiko | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Idanha - tvrdý | ||||
12.07.19 štvrťfinále | vs. Jonathan Gray | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. William Griffith | 4-6, 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Pedro Araujo | 7-64, 7-66 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Henrique Wojciechowski Osorio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Idanha - tvrdý | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Francisco Cabral | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Imrane Bentekhici | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Michiel De Krom | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Pol Sanchez Vinas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 kvalifik. | vs. Ben Jones | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 6-1, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
18.03.19 kvalifik. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Portimao - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
05.03.19 1. kolo kval. | vs. Omar Giacalone | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
28.02.19 2. kolo | vs. Alejandro Gomez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.19 1. kolo | vs. Jose-Ricardo Nunes | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F44 - tvrdý | ||||
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Boris Pokotilov | 6-3, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Marek Flinner | 6-0, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
Tunisia F43 - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Gabriel Petit | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Jakob Sude | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
03.12.18 kvalifik. | vs. Maxence Beauge | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Nikshep Ballekere Ravikumar | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Namazbek Diushembiev - posledné zápasy
M15 Valldoreix - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Solans | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Duje Markovina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Quesada Perez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Paul Soubies | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Tuur Heuvinck | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Belgium F9 - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Marco Saffratti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Belgium F8 - antuka | ||||
12.08.18 kvalifik. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Garcia | 4-3, Rodrigo Garcia - skreč | detail zápasu | |
Belgium F7 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Nick Broekhof | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belgium F5 - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Ralph Maas | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Francisco Dias | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belgium F4 - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Mason Recci | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Federico Maccari | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
26.09.16 kvalifik. | vs. Daniiar Duldaev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.16 2. kolo kval. | vs. Nurtazin Khairulla | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Daniiar Duldaev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Kento Yamada | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Nurtay Kusherbayev | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.15 kvalifik. | vs. Pavel Filin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
05.10.15 kvalifik. | vs. Abduvoris Saitmukhamedov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.10.15 1. kolo kval. | vs. Kirill Babichev | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |