ZÁPAS
10.09.19 | 1. kolo | Francisco Comesana | Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 6-2 | M15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Francisco Comesana | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
1. podanie % | 32/46 (70%) | 30/55 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/32 (69%) | 19/30 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/14 (64%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 27/55 (49%) | 15/46 (33%) |
Vyhrané body celkom | 58/101 (57%) | 43/101 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
Francisco Comesana | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Francisco Comesana | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Francisco Comesana | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
Francisco Comesana | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
Francisco Comesana | 5-4 | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
Francisco Comesana | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0 | ||
Francisco Comesana | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 30-0 | ||
Francisco Comesana | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
Francisco Comesana | 5-2 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Francisco Comesana vs. Thomas Yaka Kofi Setodji - Vzájomné zápasy
10.09.19 | 1. kolo | Francisco Comesana | Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Francisco Comesana form & Thomas Yaka Kofi Setodji form
Francisco Comesana - posledné zápasy
Oeiras 3 - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Renzo Olivo | - | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-75, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 5-7, 7-62 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Andrea Pellegrino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Barrios Vera | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Mate Valkusz | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Li Tu | 6-71, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, - Francisco Comesana - skreč | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Mariano Navone | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Elias Ymer | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-75, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Thomas Yaka Kofi Setodji - posledné zápasy
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 0-3, - Thomas Yaka Kofi Setodji - skreč | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
30.07.23 finále | vs. Calvin Hemery | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. Aziz Ouakaa | 6-3, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
28.07.23 štvrťfinále | vs. Guy Orly Iradukunda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Alexander Stater | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Ethan Denzel Sibanda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Abayomi Oluseyi Philips | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-4, 2-1, Hamid Reza Nadaf - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Gabriele Moghini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
05.09.19 1. kolo | vs. Elyes Marouani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 1-6, 7-69, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Schlieren - antuka | ||||
21.08.19 kvalifik. | vs. Joel Kuster | 7-65, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gian Gruenig | 5-7, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Uriage - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Gianni Mina | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sebastien Deridder | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Max Westphal | 6-2, 5-7, 10-5 | detail zápasu |